Hlavní obsah
Fiat Argo Foto: Fiat

Fiat odhalil střední hatchback pro Brazílii. Může to být nástupce Punta

Jihoamerické trhy budou během následujících měsíců bohatší o jednu novinku. Jde o hatchback Argo, který velikostně spadá do kategorie modelu Punto. Nebude to jeho nástupce v Evropě?

Fiat Argo Foto: Fiat
Fiat odhalil střední hatchback pro Brazílii. Může to být nástupce Punta

Fiat na jihoamerických trzích nabízí svébytné modely, které se od zbytku světa v mnohém odlišují. A nemluvíme jen o motorech na líh. Ovšem model Argo by se mohl velmi lehce přesunout přes oceán i do Evropy, a tady zaujmout místo Punta, které už je notně vousaté. Už netrpělivě očekáváme jeho příchod, takže představení modelu Argo v Brazílii by mohlo být předzvěstí evropské premiéry.

Fiat Argo

Foto: Fiat

Fiat Argo

Foto: Fiat

Jak jsme již předeslali, jde o hatchback, který má hodně pěkný design. Pod kapotou se ukrývají motory FireFly o objemech 1,0 a 1,3 litru. Ty mohou mít jak manuální, tak i automatizovanou převodovku. A pak je tu i E.torQ agregát s objemem 1,8 l, který může mít dokonce i tradiční automatickou převodovku.

Na obrázcích vidíte vrcholnou verzi HGT, tedy s výše zmíněnou osmnáctistovkou. Když si odmyslíme i nějaké ty designérské parádičky, které mít sériová verze nebude, pak najdeme moc povedené auto klasického střihu, které by mohlo oslovit dost lidí. Jak ho vidíte vy? Sami oznámkujte auto.

Anketa
Ohodnoťte Fiat Argo
1
92.1 %
2
4.7 %
3
1.9 %
4
0.4 %
5
0.9 %
Celkem hlasovalo 532 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků