Hlavní obsah
Audi R8 (facelift, 2012) Foto: Audi

Australan ukradl Audi i se zapnutou palubní kamerou. Šílená jízda připomíná počítačovou hru

Přiložené video z 20. prosince ukazuje divokou jízdu 49letého Darrena Johnse v australském Newcastlu. Za sotva půlhodinovou jízdu stačil napáchat škodu za 100 tisíc australských dolarů na supersportovním Audi R8, které ukradl.

Audi R8 (facelift, 2012) Foto: Audi
Australan ukradl Audi i se zapnutou palubní kamerou. Šílená jízda připomíná počítačovou hru

Podle autora videa dotyčný loupil v několika domech, aby nakonec odjel v Audi R8 první generace. Kradený vůz v sobě měl nainstalovaný systém dvou palubních kamer. Fakt, že po zapnutí zapalování se kamera sama ohlásila, že natáčí, dotyčného nevaroval.

Když pak hned dvakrát vjede do slepé uličky, jeho pouť městem jen začíná. Řidič nebral jakýkoli ohled na okolní provoz ani techniku. Jízda připomíná řádění v počítačové hře. Ve finální fázi řidič v obytné čtvrti dokonce tahal zadní kolo ulomené v zavěšení.

Vůz si také stěžoval na přehřátou převodovku. Na dvorek si šofér udělal cestu přes malý vjezd tak, že celkovou škodu na vozidle majitel vyčíslil na 100 tisíc australských dolarů, tedy v přepočtu přibližně 1,6 milionu korun.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Audi na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků