Modelu G90 (chcete-li EQ900 podle domácího trhu) ještě nejsou ani tři roky. Ale už dochází k jeho výrazné proměně. Jejím důvodem je samozřejmě snaha o odlišení, protože původní vzhled byl snadno zaměnitelný. To tenhle není.

Netradiční maska chladiče - snad se bude líbit

Netradiční maska chladiče - snad se bude líbit.

Kola mají speciální design, který snižuje hluk

Kola mají speciální design, který snižuje hluk.

Přední maska s ohromným chladičem dole zakončeným špičkou, LED světla a přesun blinkrů ze zrcátek za výkroje blatníků. Prostě příď je kompletně nová. Ovšem záď také. Tak, jak je rozporuplná vepředu maska, je elegantní i řešení zadních světel v jednom pásu přes celý vůz.

Interiér se proměnil trochu střídměji. Jsou změněny detaily, lehce uspořádání tlačítek, ale hlavně jsou nové materiály a zvýšila se i kvalita a displej má úhlopříčku 12,3 palce.

Interiér má hlavně luxusnější materiály

Interiér má hlavně luxusnější materiály.

Tohle je manažerský vůz

Tohle je manažerský vůz.

Pod kapotou jsou stále ty samé zážehové jednotky. Šestiválce 3.8 GDi a z Kia Stinger převzatý 3.3T GDi a k nim jeden osmiválec 5.0 GDi.

Auto je samozřejmě prvotřídně vybaveno. Vyniká v tom především nejvyšší výbava Prestige, která je základem pro osmiválec. Ve výbavě pak dnes nechybí žádný z moderních bezpečnostních prvků, včetně adaptivního tempomatu, předkolizního systému, hlídání jízdních pruhů apod. Cena faceliftu nebyla zveřejněna, v České republice se vůz oficiálně neprodává.