To je asi nejlepší záruka, jakou dává výrobce auta se spalovacím motorem na světě. Ferrari totiž do téhle záruky zahrnuje motor, převodovku, zavěšení, pružení, řízení… Tahle záruka tak pokračuje v zajímavé nabídce pro majitele jejich vozů. Základní záruka je totiž čtyři roky. Pro nové vozy pak existuje i sedmiletý program pro údržbu auta.

K základní záruce si mohou zákazníci přikoupit prodlouženou záruku až na šest let. Pak nastupuje právě New Power 15. Samozřejmě, že i tahle záruka má své podmínky.

Ferrari F40

Pojistit si můžete motor z Ferrari F40.

FOTO: Ferrari

Pro koho je určena? Především pro ty, kteří si koupili drahé auto a chtějí být kompletně pojištěni proti nějakým problémům, které by jejich superdrahého miláčka mohly potkat. Vždyť nový motor do Ferrari je investice v řádech miliónů. I za převodovku byste si pořídili jedno další auto klasické sériové výroby.

Ovšem je třeba podotknout, že majitelé Ferrari jsou známí tím, že auta jsou spíš víkendovou nebo sběratelskou záležitostí a nájezdy kilometrů jsou na těchto autech minimální. Takže daná patnáctiletá záruka je spíš marketingovým tahem, protože pro mnoho zákazníků se prostě nevyplatí.