Hlavní obsah

Mladík dlouhodobě poskytoval marihuanu 14letým školákům

Novinky, Petr Nový
Ostrava

Policisté v Ostravě v těchto dnech zahájili trestní stíhání teprve 17letého mladíka, který dlouhodobě poskytoval marihuanu 14letým žákům základní školy. Dospělému by v tomto případě hrozil až desetiletý pobyt za mřížemi.

Článek

„Mladík je podezřelý, že několik měsíců poskytoval marihuanu 14letým žákům základní školy. Ti měli marihuanu kouřit společně, drogu jim měl obviněný muž poskytovat bezplatně,“ řekla mluvčí policie Gabriela Holčáková.

Jednomu z chlapců měl muž poskytnout drogu nejméně ve 150 případech, dalšímu ve 100 případech. Muž je stíhaný na svobodě, podle policie využil svého práva a nevypovídal.

Související témata:

Výběr článků

Načítám