Hlavní obsah
Škoda Electric v Bánské Bystrici uspěla s trolejbusy typu 30 Tr a 31 Tr, dodávka se uskuteční během podzimu 2015. Foto: Škoda Transportation

Ženy u mužů nevyžadují krásu ani dobrý sex

Anketa, kterou mezi tisícovkou čtenářek provedl německý časopis Brigitte, prokázala, že většina žen vůbec nelpí na tom, aby jejich ideální muž byl krásný a sexuálně zdatný. Upřednostňují u nich zcela jiné hodnoty.

Škoda Electric v Bánské Bystrici uspěla s trolejbusy typu 30 Tr a 31 Tr, dodávka se uskuteční během podzimu 2015. Foto: Škoda Transportation
Ženy u mužů nevyžadují krásu ani dobrý sex

Devadesát jedna procent příslušnic slabšího pohlaví odpovědělo, že u svých protějšků si nejvíce váží především dobrého vzdělání. O tři procenta méně žen pak dává přednost slušné oblečeným mužům. Zdravé sebevědomí pak přitahuje 81% respondentek.

Hlasujte v anketě pod článkem:
Čeho si na mužích ceníte nejvíce?

79 procent žen považuje za důležitý také přirozený humor a 76% žen ochotu hovořit o svých citech. Ženy dále oceňují, když jim je partner schopen připravit příjemné překvapení (74%).  

Svalovci jsou bez šance

Důležitost dovedností v oblasti sexuálního života se dostala až na deváté místo a upřednostňuje ji jen 39 procent dotázaných čtenářek. Následuje otevřenost pro nové životní zkušenosti a odpovědnost. Pouze čtyřiadvacet žen požaduje, aby jejich ideál byl hlavně úspěšný v zaměstnání. Jen devět procent účastnic ankety by okouzlili muži s vypracovanými svaly.  

Anketa
Čeho si na mužích nejvíce ceníte?
Dobrého vzdělání a inteligence
15.9 %
Schopnosti vhodně se oblékat
5.2 %
Zdravého sebevědomí
7.1 %
Přirozeného humoru
15.4 %
Schopnosti příjemně překvapit
5.3 %
Obratnosti v sexu
7.2 %
Odpovědnosti
33.4 %
Úspěšnosti v zaměstnání
4.5 %
Vypracovaných svalů
6 %
Celkem hlasovalo 1145 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků