Hlavní obsah

Ženy letí na vtipné sms

O některých mužích se říká, že sice nejsou příliš atraktivní, ale dokáží ženy ukecat. Britská studie teď přináší důkazy, že ženy skutečně na řeči mnohdy dají více než na vizáž. Šanci u nich mají především ti pánové, kteří dokáží psát vtipné a bystré textové zprávy. Takový jedinec si získá srdce většiny žen snadno.

Ženy letí na vtipné sms

Ale ženy zprávám SMS přikládají větší váhu, než jejich protějšky vůbec tuší. Podle závěrů průzkumu totiž více než tři ze čtyř žen posuzují charakter muže právě podle toho, jaké posílá zprávy.

Devět z deseti žen má také raději posílání zpráviček než přímé telefonování. A podle Daily Star si obzvlášť rády textují s protějšky, o něž mají evidentní zájem.

Velmi populární je slang a hovorová řeč, ale nesmí být v ní gramatické chyby. Ty odradí totiž 41 procent žen od dalšího textování – jedná se zjevně o skupinu, která sama gramatiku umí. Jít přímo na věc se v textovkách nevyplatí, protože 67 procent žen očekává vtipné narážky a bystrý humor namísto přímočarého flirtování.

Ale úplně nejhorší je, když muž pošle chladnou a přímočarou SMS. Pokud se podobného hříchu dopustí se ženou či dívkou, o níž má zájem, téměř jistě se nedočká odpovědi.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků