Hlavní obsah
Slavná izraelská dramatička Hadar Galron osobně zinscenovala v Mladé Boleslavi Tajemství, svou typickou hru o ženách nejen pro ženy. Foto: Anna Hladká Vašicová

Vědec: podle ňader lze poznat charakter ženy

Tvar ňader prozrazuje, jaký má žena charakter. Je o tom alespoň přesvědčen italský badatel působící v oblasti sexu Piero Lorenzoni. Pojmenoval typické tvary poprsí na základě podobnosti s tvary plodů a ženám s takovýmito ňadry připsal určité vlastnosti.

Slavná izraelská dramatička Hadar Galron osobně zinscenovala v Mladé Boleslavi Tajemství, svou typickou hru o ženách nejen pro ženy. Foto: Anna Hladká Vašicová
Vědec: podle ňader lze poznat charakter ženy

Jeho tabulka začíná tvarem melounu, tedy velkými kulatými ňadry. Ženy, které patří do této skupiny, působí podle vědce mateřsky. Rády prý jedí, rády jsou rozmazlovány a obdivovány. Sexu věnují jen málo času.

Tvar citrónu mají bujná a směrem vpřed vystupující ňadra. Tyto ženy mají rády život a jsou schopny smát se samy sobě. Vyhledávají uspořádaný život bez překvapení.

Ananasu se podobá bujné a oválné poprsí. Takové mají inteligentní ženy. Často dosáhnou úspěchu v profesi, ale přesto zůstávají romantičkami. Jsou věrné. Kdo získá jejich srdce, jen tak ho neztratí.

Zdání klame

Lorenzoni tvrdí, že bujná a pevná ňadra připomínají grapefruit. Ženy s takovýmito tvary poprsí působí velmi erotickým dojmem, ve skutečnosti jsou však stydlivé a domácké. Své partnery rozmazlují a něžnost je pro ně důležitější než sex.

Ženy s ňadry ve tvaru pomeranče, čili většími, pevnými a kulatými prsy, jsou sebevědomé, cílevědomé, ale nemají příliš velký zájem o sex. Mají rády konverzaci a partnerství.

Tvar třešně mají velmi malé prsy. Takové mají vtipné a vzrušující ženy, které mají rády zábavu. Pro všední den i dovolenou si vybírají spíše větší partnery. Jejich zájem o sex je mírný.

Lásku ve všech jejích variantách milují ženy s ňadry ve tvaru hrušky. Lorenzoni soudí, že bývají nábožensky založené a často jsou umělkyněmi. Nezřídka údajně mají milostné pletky.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků