Hlavní obsah
Nočně nasvícený rajský dvůr plaského konventu. Foto: Sylvie Kročáková

Singapurské ženy jsou v sexu ostýchavé

Obyvatelky Singapuru jsou velmi ostýchavé a skromné, alespoň co se týče sexu. Nejraději se mu oddávají při tmě, aby z jejich těla bylo vidět co nejméně.

Nočně nasvícený rajský dvůr plaského konventu. Foto: Sylvie Kročáková
Singapurské ženy jsou v sexu ostýchavé

Sex ve tmě nebo za šera upřednostňuje sedm z deseti obyvatelek Singapuru, tvrdí čerstvá studie zveřejněná ve čtvrtek v časopise Her World Body. Dále podle výzkumu přibližně 40% žen skrývá část svého těla před partnerem a polovina z nich se stydí za své břišní partie. Jedna pětina pak muži halí svá ňadra, zbytek Singapurek nerado ukazuje stehna a boky.

Nepřehlédněte anketu pod článkem:
Zhasínáte při sexu?

Singapurky a orgasmus

Studii se podrobilo pět set Singapurek, z nichž více než polovina byla svobodných. Každá desátá žena přiznala, že nikdy neprožila orgasmus a 40% jich uvedlo, že radosti ze sexu dosahuje až po třiceti minutách, 10% procent singapurských žen dokonce teprve po hodině milování.

Singapurci se do sexu moc nehrnou

Singapur je zemí, která se umístila na posledním místě v počtu pohlavních styků ročně. Singapurci se totiž milují pouze šestadevadesátkrát do roka.

Od 80. let v Singapuru neustále klesá porodnost, nyní se tam rodí jen sedmatřicet tisíc dětí za rok. Znamená to jednoznačný propad tamní kampaně, která se snaží právě o posílení porodnosti a zvýšení počtu manželských svazků.

Anketa
Zhasínáte při sexu?
Ano, vždy
7.5 %
Jen někdy
62 %
Ne, nikdy
30.5 %
Celkem hlasovalo 332 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků