Hlavní obsah
odběr krve - v křeslech L. Koval, P. Machala Foto: Petr Pavelka

Rumunské číšnice se začaly hromadně vdávat

Majitel rumunské restaurace je zoufalý. Číšnice, které zaměstnává, začaly v poslední době jedna po druhé podávat výpověď poté, co mezi klienty našly muže svých snů. Informaci přinesl britský zpravodajský server Ananova.

odběr krve - v křeslech L. Koval, P. Machala Foto: Petr Pavelka
Rumunské číšnice se začaly hromadně vdávat

Ženy nejprve na vlastní náklady zaučí, ony si ale brzy v jeho restauraci najdou manžele a odejdou. Při stávající rychlosti a četnosti nabídek k sňatku pak majitel nestačí číšnice nahrazovat novými.

Nicolae Tache proto žádá své hosty, aby si už přestávali vybírat manželky mezi jeho zaměstnankyněmi. V poslední době jich totiž celkem dvanáct podalo výpověď, aby mohly následovat své vyvolené z řad zákazníků.

Z Popelky princeznou

"Těch dvanáct dívek mě opustilo v době, kdy jsem to nejméně potřeboval," postěžoval si pro rumunský deník. "Letos to je, jako bych provozoval sňatkovou agenturu, nikoliv restauraci," poznamenal k fenoménu ve svém podniku.

"Štve mě to. Když za mnou přijdou, skoro o práci žebrají, neboť jsou chudé. Přes noc se ale promění z Popelek na princezny," popsal Tache.

Hlasujte v anketě pod článkem:
Kde jste se seznámil/a se svým současným partnerem/svou současnou partnerkou?

Pokud se mu podaří i přes nedostatek personálu podnik udržet v chodu, určitě už nikdy nebude přijímat ženy. "Když vezmu muže, tato situace již nenastane," uzavřel.

Anketa
Kde jste se seznámil/a se svým současným partnerem/svou současnou partnerkou?
Na pracovišti
14.7 %
Ve škole
11.8 %
Na návštěvě u přátel
10 %
V zábavním podniku
14.9 %
Na ulici
6.9 %
V dopravním prostředku
6.8 %
Na dovolené
7.2 %
Nevzpomínám si
5.7 %
Jinde
22 %
Celkem hlasovalo 2102 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků