Hlavní obsah

Prostitutky z Rumunska si daly o svátcích pauzu

Prostitutky z rumunského města Botasani během velikonočních svátků přestaly dočasně poskytovat sexuální služby. Učinily tak z víry v Boha, která je donutila chovat se jako vzorné křesťanky. Vykřičené domy proto během uplynulého víkendy vyměnily v kostely, kde se lehké děvy modlily.

Prostitutky z Rumunska si daly o svátcích pauzu

Dívky se shromáždily a ve skupinách se vydaly ke knězi, aby se vyzpovídaly ze svých hříchů a požádaly o odpuštění.

Žádost o odpuštění

"Vždycky se vydáme ke knězi požádat o odpuštění. Nevidíme to, co děláme, jako hřích. Je to prostě jenom práce a náš způsob, jakým si zajišťujeme obživu. Jednoduše máme sex místo toho, abychom kopaly na poli. Přesně tak se na naši práci díváme," řekla listu Ziarul Mirela jedna z tamních prostitutek, kterou odcitoval britský zpravodajský server Ananova.

"Klientů je během těchto dní mnohem méně, protože se postí nebo utrácejí peníze spíše za velikonoční přípravy. Proto jsme si myslely, že bychom tento týden nemusely pracovat," vysvětlila Luminita.

Konkurence nemá šanci

Všechna děvčata, která se chodí pravidelně modlit, zároveň pohrozila využitím svého vlivu mezi významnými klienty z řad prokurátorů a policistů všem nově příchozím kněžkám lásky.

"Chceme tu být všichni nejlepší a nenecháme si to nikým kazit. Musí být dobré, jinak tu mezi námi nemají co dělat," upozornila prostřednictvím tisku jedna z prostitutek z rumunského města Botasani.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků