Hlavní obsah
Ženy jsou po zvětšení ňader mnohem sebevědomější. Foto: Profimedia.cz

Největším benefitem silikonů je podle průzkumu lepší milostný život

Jen málokterá žena je spokojena se svými ňadry. Proto stále více žen navštěvuje plastické chirurgy. Ať už touží po zvětšení či modelaci ňader, nelze jim to zazlívat. Získané sebevědomí pak dokáže ženě zcela změnit život. Podle amerických vědců se to nejvíce ukazuje v sexuální aktivitě. Jednašedesát procent žen má po zvětšení ňader více sexu a navíc sedm z deseti žen je i více spokojeno s kvalitou svého pohlavního života.

Ženy jsou po zvětšení ňader mnohem sebevědomější. Foto: Profimedia.cz
Největším benefitem silikonů je podle průzkumu lepší milostný život

„Z průzkumu vyplynula nepříliš překvapivá data. Já sám vidím, jak se ženy změní, jak jinak se oblékají a jak jinak chodí, když si nechají zvětšit prsa. Z mého osobního pozorování mohu říct, že jsou ženy po operaci mnohem sebevědomější a je také zřejmé, jak toto sebevědomí mění a zlepšuje různé aspekty jejich životů,“ tvrdí docent Andrew P. Trussler z University of Texas.

Sebevědomí je přitom velmi důležité, aby se žena uvolnila. A plné uvolnění je zase důležité, aby se žena řádně vzrušila, zvlhčila a později dosáhla orgasmu. Z texaské studie vyplývá, že sedm z deseti žen po této plastické operaci prožívá skutečně zlepšení sexuálního života, a to v mnoha ohledech. A nejde přitom o to, že by z prsů měli větší potěšení jejich partneři. Důležitý je psychologický vliv větších ňader na ženu samotnou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků