Hlavní obsah

Nejerotičtější písní všech dob je prý song Physical

Nejerotičtější píseň všech dob není z repertoáru Madonny či Barryho Whita, ale Olivie Newtonové-Johnové, a to její song Physical. Tvrdí to aspoň hudební časopis Billboard.

Nejerotičtější písní všech dob je prý song Physical

Časopis u příležitosti nedávného svátku zamilovaných, sv. Valentýna, vypracoval seznam 50 nejoblíbenějších písní o sexu všech dob na základě jejich úspěšnosti v hitparádách Billboardu od srpna 1958 do letošního ledna.

Physical z roku 1981 se držel v čele hitparády 100 nejlepších skladeb nejdéle, celých deset týdnů. Píseň je svými narážkami na "vodorovnou polohu" známá nejen jako erotická, ale proslavila se i jako nahrávka provázející předcvičování aerobiku, kterým si zpěvačka také vydělávala.

Na druhém místě žebříčku Billboardu skončil song Tonight's the Night z roku 1976 od Roda Stewarta. Ten se dostal do první desítky i s počinem Do Ya Think I'm Sexy?.

Třetí příčku obsadila skupina Boyz II Men s písní I'll Make Love To You.

Některé písně jsou silně erotickými ploužáky, některé jsou hlučnými rockovými songy, ale všechny mají společné to, že jejich obsah je nějakým způsobem přímo spojen se sexem, uvedl časopis.

První desítka z 50 nejerotičtějších songů:
1. Physical - Olivia Newtonová-Johnová
2. Tonight's The Night - Rod Stewart
3. I'll Make Love To You - Boyz II Men
4. Too Close" - Next
5. Let's Get It On - Marvin Gaye
6. Hot Stuff" - Donna Summerová
7. Do That To Me One More Time - Captain and Tennille
8. Like A Virgin" - Madonna
9. Kiss You All Over" - Exile
10. Do Ya Think I'm Sexy - Rod Stewart
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků