Hlavní obsah
U oltáře se častěji objevují brunety než blondýnky. Foto: Profimedia.cz

Muži dávají v manželství stále přednost brunetám

Mezi muži převažuje názor, že blondýnky jsou lehkovážné, často flirtující a promiskuitní. Proto dávají přednost brunetám, jež si také častěji vedou k oltáři.

U oltáře se častěji objevují brunety než blondýnky. Foto: Profimedia.cz
Muži dávají v manželství stále přednost brunetám

Muži mají raději jako přítelkyně blondýnky, ale jako manželky jim více vyhovují tmavovlásky. Vyplývá to z průzkumu jisté kadeřnické firmy, o němž informoval britský list The Daily Telegraph.

Téměř polovina respondentů míní, že mezi blondýnkami je více výjimečných osobností a jedna pětina považuje plavovlásky za více sexy. Když by ale mělo dojít ke svatbě, více než půlka dotázaných by dala přednost brunetě, protože jsou prý spolehlivější a citlivější.

 

„Je to opravdu překvapivé, když si pomyslíte, že žijeme v roce 2008 a debata blondýny versus brunety je stále živým tématem. Myslel jsem, že muži už uvažují moderněji,“ tvrdí majitel firmy Andrew Collinge, jenž má za manželku blondýnu.

Podle něj výsledky průzkumu ukazují, jak je pro muže důležitý první dojem. To by ale ženy nemělo vést k tomu, že nastal čas utíkat do kadeřnického salónu a nějak drasticky změnit svou image.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků