Hlavní obsah
Nejlépe se muži cítí, pokud jsou potřební. Foto: Profimedia.cz

Moderní muž chce být potřebný

Nejlépe se muži cítí, pokud jsou potřební, jak zjistili australští psychologové. Nemusí se ale nutně jednat jen o důležitost z finančního hlediska. Mnohem významnější pro pány totiž je, aby je žena potřebovala po emocionální a sexuální stránce. To jim dodává pocit vlastní hodnoty a také mužnosti.

Nejlépe se muži cítí, pokud jsou potřební. Foto: Profimedia.cz
Moderní muž chce být potřebný

Pokud žena neustále dává najevo to, jak je samostatná, a předkládá mužům své úspěchy a nezávislost, většinou je pak málo žádoucí. Přitom moderní pánové neodmítají úspěšné ženy. Naopak po nich touží. Ve vztahu ale taková žena musí umět vyjádřit, že je pro ni partner nepostradatelný.

Moderní muži mají rádi pocit, že si sex zaslouží. Nebojí se závazků a manželství, ale vstupují do něj se ženou, která je respektuje.

„Když tedy moderní ženy dovolí mužům být skutečnými muži, dovolí jim trochu víc se ukázat v životních výzvách a podpoří jejich ego tu a tam, pak se poptávka a nabídka skvěle potkají,“ míní vědci z Austrálie.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků