Hlavní obsah

Kalifornští nudisté budou bojovat proti vládě

Kalifornští nudisté se rozhodli spojit síly a společně lobovat za zrušení zákonů, které omezují jejich pohyb na plážích. Vadí jim, že na nejvyhlášenějších pláží nemají místa, kde by se mohli promenádovat nazí. Založili proto dvě organizace, které budou tlačit na zákonodárce, aby jim vyhradili část pláží v Summerlandu a dalších kalifornských letoviscích.

Kalifornští nudisté budou bojovat proti vládě

Akční výbor naturistů a Jihokalifornská naturistická asociace se spojily v Nudistickou plážovou alianci (NAC) a pětasedmdesát pečlivě vybraných zástupců od nynějška bude den co den pořádat protesty, petice a sezení, na jejich konci by měli mít o několik pláží pro nudisty navíc. "Naturismus a nudismus jsou nesprávně interpretované a nepochopené aktivity. Nesvlékáme se, abychom se mohli okukovat, ale považujeme nahotu za relaxaci, odpočinek a zotavení," uvedl Allen Baylis, zástupce NAC.

Baylis by rád se svými kolegy z nudistických organizací rád prosadil vyhrazené prostranství pro nahotu milující lidi nejen na plážích, ale také v kalifornských parcích.

Anketa
Urážejí vás nazí lidé na pláži?
Ne, je to každého věc.
87.7 %
Ne, obdivuji jejich odvážnost.
5.9 %
Ano, je to nechutný.
3.7 %
Ano, je to nemorální.
2.7 %
Celkem hlasovalo 4867 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků