Hlavní obsah
K sexu na prvním rande se nechají zlákat nejochotněji boubelky. Foto: Profimedia.cz

K sexu hned na první schůzce svolí nejčastěji boubelky a vyšší ženy

Přemýšlíte, jak daleko zajít na prvním rande? Pak vězte, že víc než na povaze jedince záleží na jeho výšce a hmotnosti. Podle rozsáhlého průzkumu seznamky FreeDating.co.uk, kterého se zúčastnilo více jak 10 000 lidí, jdou nejraději hned na věc vysoké, obézní ženy a vysocí, ženatí sportovci.

K sexu na prvním rande se nechají zlákat nejochotněji boubelky. Foto: Profimedia.cz
K sexu hned na první schůzce svolí nejčastěji boubelky a vyšší ženy

Mezi muži jsou nejméně svolní k souloži na prvním rande jedinci mající štíhlou, průměrnou, mírně oplácanou či buclatou postavu, naopak výrazně ochotnější k souloži už při prvním setkání jsou atleti. Když se pak rozdělí muži na svobodné a ženaté, z analýzy jasně vyplývá, že pánové s kroužkem na levém prsteníčku se sexem vůbec neváhají.

Z analýzy vyplynulo, že mezi ženami se k sexu na prvním rande nechají zlákat nejochotněji boubelky. Ale nejen více kilogramů, ale také vyšší počet centimetrů nad průměrem ženské výšky zvyšuje šanci na soulož už při prvním setkání. Ochotu k sexu na prvním rande projevily i ženy, které si občas rády dají skleničku a baví je vysedávat v baru. Naopak na radovánky mohou pánové zapomenout u abstinentek a cyklistek.

A co se týká vzdělanosti, univerzitou prošlí pánové by se měli poohlédnout po vyučené dívce či ženě. Zatímco sexem na prvním rande se nechají nejsnáze zlákat ženy s nejnižším vzděláním, to samé platí u mužů naopak s nejvyšším vzděláním.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků