Hlavní obsah
Oči jsou tím prvním, co muži při seznámení s ženou hodnotí. Foto: Profimedia.cz

Ženy se chtějí všeobecně líbit. Pokud touží zaujmout svého vyvoleného, snaží se o to víc zdůraznit své přednosti. Ale vynakládají své úsilí na to opravdu důležité? Která část ženského těla je úplně ta první, na kterou se muž při svém „hodnocení” soustředí?

Oči jsou tím prvním, co muži při seznámení s ženou hodnotí. Foto: Profimedia.cz
Co muž na ženě hodnotí jako první

Zaujmout někoho při prvním pohledu, který vám věnuje, tak, aby si vás zapamatoval, není zrovna jednoduché. Když ale víte, které své přednosti zvýraznit, co naopak potlačit, aby to příliš nevynikalo, šance jsou hned o něco větší.

Odborníci provedli průzkum, ve kterém se zaměřili na části ženského těla, kterým pánové při prvním pohledu věnují nejvíce pozornosti. Víte, co je podle mužské populace to vskutku první, čeho si na ženě všímají? Server Women´s Health Magazine představil malé desatero dle důležitosti.

Celkový vzhled počká, nejdůležitější jsou oči

Pokud mnohé napadnou jako první ňadra, nejsou daleko od pravdy, ale na hlavní příčku to nestačí. Největší důležitost věnují muži očím. S tím souvisí i líčení těchto partií. Pokud žena ví, čím zvýraznit svůj pohled, má mnohem větší šance mezi konkurentkami uspět.

Jako druhý je pro muže klíčový ženský úsměv, teprve po něm následují ňadra. Pozadu nezůstávají ani vlasy, výraznější barvou či zajímavým účesem mohou také ženy zvýšit úspěšnost. Na pomyslném pátém místě pánové prý zmiňují linie ženského pasu. Následují nohy, za nimi až na sedmé pozici přichází řada na hodnocení celkového vzhledu.

Hodnocení ženského zadečku umístili ve studii pánové až na osmou příčku, poté následuje výška ženy, pomyslnou desítku nejdůležitějších věcí pak uzavírá celkový vzhled pleti.

Anketa
Souhlasíte s tím, že si muži na ženách všímají jako první očí?
Ano
30.4 %
Ne
69.6 %
Celkem hlasovalo 15951 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků