Hlavní obsah
Cyklus Advent mezi horami zahájí koncert v Orlickém Záhoří. Foto: Orlické Záhoří (archiv)

4letá holčička utekla za svým milencem

Dva obyvatelé francouzského Alenconu byli překvapeni, když v šest hodin ráno viděli čtyřletou dívenku, jak sama brouzdá opuštěnými ulicemi. Dítě, které bez vědomí rodičů odešlo z domu, aby navštívilo svého o dva roky staršího milého, doprovodili na policii.

Cyklus Advent mezi horami zahájí koncert v Orlickém Záhoří. Foto: Orlické Záhoří (archiv)
4letá holčička utekla za svým milencem

Na základě údajů, které malá dívka poskytla strážníkům, policisté vyhledali její rodinu a zamilovanou holčičku dopravili k jejím rodičům, aniž by měla možnost navštívit svého Romea, napsal  zpravodajský server Ananova.

Překvapení na obou stranách

"Podle jejích slov jsme jednoduše zjistili, kde bydlí ona i její milenec. Jde o dva roky staršího chlapce, který chodí do stejné školky," vypověděl jeden z policistů.

"Tatínek byl překvapený," vysvětlil policista. Rodiče totiž neměli šanci zaregistrovat, že  jejich dítě není v postýlce a vydalo se za "mužem" svého srdce.

"Nevěděli, že odešla. Musela být velice opatrná. Otec chlapce byl také překvapen, když se dozvěděl, že jeho budoucí čtyřletá snacha byla přistižena na cestě do pokoje jeho synka," dodal policista. Útěk mladičké dívky tak díky rychlému zásahu trval jen patnáct minut.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků