U adrenalinových nadšenců nejsou rozhodně ničím výjimečným svatební obřady na vyhlídkách, v balónu, ve vrtulníku, před seskokem padákem, při bungee jumpingu, zorbingu či pod vodní hladinou, nebo naopak mnoho metrů nad zemí.

Připravili jsme pro vás hned několik tipů na netradiční svatbu v Česku, nebo také několik zahraničních videí s netradičními obřady, které zaujaly svět.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Svatba během maratónu: vyběhli jako snoubenci, doběhli jako manželé
Zdroj: myfoxhouston.com


Svatby na lodi patří mezi jedny z nejromantičtějších

Nejrozšířenější nabídka "vodních" svateb je v Praze na Vltavě, kde se ceny pohybují kolem 9 až 10 tisíc korun za hodinu i s obřadem, další hodiny jsou pak levnější.

Letadlo nezevšední

Svatby v letadle nabízí hned několik letišť. Ceny se odvíjí podle velikosti letadla, které může být pro čtyři, šest, osm nebo šestnáct osob. Takový obřad vás může vyjít na 24 až 40 000 Kč.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Svatba na zamrzlém jezeře: nevěsta přijela na sněžném skútru
Zdroj: cbslocal.com

Balón - nezapomenutelná romantika s nejistým koncem

Klouzavý let nad českou krajinou při východu nebo západu slunce patří mezi dražší obřady. Balónové lety jsou závislé na povětrnostních podmínkách, které dopředu nelze objednat, proto je potřeba počítat i s náhradním plánem. Ceny se pohybují od 30 000 Kč pro osm osob.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Svatba na hřbitově; Zdroj: Youtube.com

Pražské rozhledny

Svatba na Petříně nebo na Prašné bráně? Od dubna se otevírá možnost říct si své ano na pražských rozhlednách a věžích. Kromě Petřína a Prašné brány, kde je možné mít větší počet svatebčanů, je možné uzavřít sňatek také na Staroměstské mostecké věži či Radniční věži Staroměstské radnice. Ceny jsou rozdílné v závislosti na ročním období, připlatíte si také, pokud budete chtít uzavřít věž před veřejností. Ceny se pohybují od 8000 Kč.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Svatba na dně moře; Zdroj: Youtube.com