Hlavní obsah
Zleva: televizní hvězda Jenelle Evansová, hudebnice Diamond Whiteová, hudebník 21 Savage a modelka Amber Rose Foto: Profimedia.cz

Předávání hudebních cen MTV se neslo ve znamení bizarnosti

Aktuální ročník udílení hudebních cen MTV Video Music Awards zná své vítěze. Letošní rok zcela ovládl americký rapper Kendrick Lamar, který vyhrál mimo jiné i nejsledovanější kategorii - videoklip roku. Stejnou pozornost jako vítězové ovšem každoročně sklízejí i extravagantní modely, ve kterých se celebrity předvádějí. Kdo letos vsadil na klasiku a kdo svůj vzhled až příliš přepálil?

Zleva: televizní hvězda Jenelle Evansová, hudebnice Diamond Whiteová, hudebník 21 Savage a modelka Amber Rose Foto: Profimedia.cz
Předávání hudebních cen MTV se neslo ve znamení bizarnosti

Velkolepé show se zúčastnilo mnoho více či méně známých zpěvaček a zpěváků, kteří tuto událost využili k předvádění nejrůznějších módních výstřelků. Ostatně ke kreativitě MTV Video Music Awards přímo vybízí.

Co je moc, to je příliš

Akce se nese ve znamení vidět a být viděn. Upoutat pozornost za každou cenu se ale zpravidla nevyplácí. Příkladem může jít provokatérka a zpěvačka Nicky Minaj, která zvolila růžový latexový overal, který ukázal téměř vše.

Podobně na tom byla rapperka Remy Ma, které se poloprůhledný květovaný overal rovněž nezdařil. Špatným příkladem elegance se pak stala transgenderová modelka Gigi Gorgeous.

Zleva: transgenderová modelka Gigi Gorgeous, zpěvačka Nicki Minaj, rapperka Remy Ma

Foto: Profimedia.cz

Dalším úletem večera se stal pruhovaný komplet zpěvačky Sophie Beemové, který působil jako vytržený z cirkusového pódia. Stejně tomu bylo i u (svatebního?) modelu hudebnice Lizzo, dress code nevychytal ani Gary Shirley, který se cestou z domova nejspíše nestihl převléci.

Zleva: zpěvačka Sophie Beemová, MTV star Gary Shirley, hudebnice Lizzo

Foto: Profimedia.cz

Světlé momenty večera

Šanci provokovat využila patřičně modelka Hailey Baldwinová, která v rafinovaném overalu předvedla své dokonalé tělo. Ve flitrovaných koktejlkách pak zazářila Erin Limová, svůj outfit k dokonalosti dovedla modelka Alessandra Ambrossiová, která na sobě měla šaty a boty značky Balmain.

Zleva: modelka Hailey Baldwinová, televizní osobnost Erin Limová, modelka Alessandra Ambrosiová

Foto: Profimedia.cz

K vidění bylo i mnoho zajímavých mini šatů. Nás očarovaly jednoduché smokingové mini, ale i ženské květované šaty s kamínky.

Zleva: modelka Joan Smallsová, herečka Hailee Steinfeldová, herečka Olivia Munnová

Foto: Profimedia.cz

Některé dámy vsadily na kouzlo velké večerní a zpravidla nešláply vedle. Fialková róba s peříčky zpěvačky Lorde byla módními kritiky hodnocena jako jedna z nejvydařenějších. Co myslíte vy?

Zleva: zpěvačka Julia Michaelsová, zpěvačka Lorde, modelka Alissa Violetová

Foto: Profimedia.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků