Hlavní obsah
Injekce botoxu do určitých míst kolem prsou vyhladí a zpevní kůži. Foto: Profimedia.cz

Povislá prsa lze řešit již bez operace, trvale je prý pozvedne botox

Povislá a vrásčitá ňadra už nemusí být takový problém jako dříve. Kliniky plastické chirurgie v Evropě totiž začaly praktikovat novou metodu injekční léčby povislých prsou, která má okamžitý výsledek, žádné vedlejší účinky a není při ní třeba žádný čas na zotavení.

Injekce botoxu do určitých míst kolem prsou vyhladí a zpevní kůži. Foto: Profimedia.cz
Povislá prsa lze řešit již bez operace, trvale je prý pozvedne botox

Procedura třeba v Londýně v největší soukromé nemocnici na Harley Street stojí v přepočtu zhruba dvacet tisíc korun. Do prsou se přitom vstřikuje dobře známý svaly paralyzující lék botox.

Zatímco v Evropě se botulotoxin používal jen k umrtvení mimických svalů a vyhlazení vrásek obličeje, v Thajsku už používali stejnou látku k pozvednutí prsou. Odtud se metoda rozšířila do světa a získává si stále větší oblibu. V roce 2009 byla představena na Světové konferenci kosmetické a protistárnoucí medicíny v Monaku.

„Injekce botoxu do určitých míst kolem prsou vyhladí a zpevní kůži. Tvaruje to prsa, dává jim to objem a vyhlazuje vrásky způsobené slunečním zářením v dekoltu,“ tvrdí doktorka Cecilia Tregearová z Harley Street.

Před podáním injekcí se kůže umrtvuje anestetickým krémem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků