Hlavní obsah

Móda ženu potěší nejen pod stromečkem

Po pravdě řečeno, kupovat dárek ženě je také dost zapeklitá záležitost. Proto náměty na něco nového do šatníku, prádelníku, botníku či šperkovnice berte jenom jako tipy. Hlavně ale své ženě nebo partnerce nedávejte vysavač či žehličku.

Móda ženu potěší nejen pod stromečkem

Dříve, než se chytrý muž vydá do obchodů, při vhodné příležitosti vyhledá na garderobě své partnerky čísla velikosti. Ten chytřejší vezme s sebou na vánoční lov její důvěrnou přítelkyni, v horším případě třeba i matku.

:.Svůdný komplet Charme zdobí stříbrně vyšívaný tyl. Triola, podprsenka 779 Kč, kalhotky 289 Kč-vlevo. Norské vzory, zejména s motivem sobů, jsou hitem. Neckermann, 499 Kč-vpravo.

Špatné také není pozvat osobu, která má být obdarovaná, na menší procházku kolem výkladních skříní a nenápadně z ní tahat rozumy. A když z toho nic nevyplyne, peníze zase koneckonců nejsou tak špatné, jak se pořád říká. Zvlášť když je vtipně zabalíme. Třeba tisícovka v korunách by nebyla marná…

:.Zvířecí vzory nevycházejí z módy. Tričko navíc zdobí zlatý potisk a perličky. Klidně se dá vzít i do společnosti. Neckermann-vlevo. Nápadně potištěné triko ve stylu tuniky mohou mít ženy až do velikosti 54. Quelle-vpravo.

Miluje halenky a trika? Bílé halenky tvoří jeden ze základních pilířů dámského šatníku, hodí se ke všemu a nikdy jich není dost. Barvu trika je nejlepší volit neutrální, křiklavé by mohlo viset osamocené ve skříni.

:.Z nových ozdobných prvků se na džínách objevuje dvoubarevné štepování. Timezone, 2100 Kč

Potrpí si na prádlo? Kvalitní zimní spodní prádlo zdaleka nevyužijí jenom lyžaři, ale uvítají ho všichni, kteří holdují pohybu na vzduchu. Na skotačivé prádélko by bylo rozumnější věnovat poukázku nebo penízky.
:.Sukně s grafickým potiskem na sebe okamžitě upoutá pozornost. Bella Bruta, 1850 Kč

Tají svůj věk? Mezi oblečení, které ubírá léta, patří samozřejmě džíny, svižné vestičky, nápadné sukně a bolerka v nejrůznějším provedení pro den i večer.

:. Baťa, 2999 Kč

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků