Hlavní obsah
Potěšte se na Vánoce spodním dráždivým prádlem z kolekce Fifty Shades of Grey. Žádný muž mu neodolá. Foto: F&F

Jak vybrat svůdné spodní prádlo

Zimní večery, slavnostní a sváteční nálada svádí k milostným radovánkám a dlouhému lenošení v posteli, kdy se nikomu nechce z vyhřátých peřin. Pro tuto příležitost jsou tu krásné sety spodního prádla, ve kterých bude vypadat svůdně každá žena. Anebo se mohou hodit pro muže, třeba jako tip na dárek pro jejich drahou polovičku.

Potěšte se na Vánoce spodním dráždivým prádlem z kolekce Fifty Shades of Grey. Žádný muž mu neodolá. Foto: F&F
Jak vybrat svůdné spodní prádlo

Pokud chtějí ale muži partnerku překvapit a dárek udělit i sami sobě, měli by rozhodně dbát na správnou velikost.

Asi nejjednodušší bude si při výběru dopomoci partnerčinou podprsenkou, ze které je dobré buď si opsat velikost, anebo ji vzít s sebou do obchodu. Prodavačky pak už jen poradí s výběrem materiálu a střihu.

Výběr kalhotek

Při výběru kalhotek stačí znát velikost, která se dá snadno vyčíst z obyčejných džínsů, či jiného spodního prádla. Zpravidla platí, že vysokým a štíhlým ženám sednou kalhotky s nohavičkami a přiléhavé spodní prádlo.

Ženy kypřejších tvarů s větším bříškem jistě ocení retro kalhotky pod pupík, anebo stahovací sexy body. Ovšem nic není pravidlem, proto je vhodné brát v potaz ženiny preference, které se dají zjistit letmým pohledem do zásuvky.

Spodní prádlo Like YOU ocení hlavně ženy s bujnějším poprsím a křivkami. Velkým plusem je i to, že ačkoliv je prádlo větších rozměrů, na originalitě a stylu mu to neubralo. Značka Triola (uprostřed) cílí pro změnu na ženy, které očekávají luxus a pohodlí

Foto: Archiv firmy

Sexy černé krajkované body, set spodního prádla, jehož tváří se stala modelka Natalia Vodianova, a dráždivé spojení rudé a černé, pořídíte v obchodech značky Etam.

Foto: Archiv firmy

Luxusní prádlo Chantelle, které ocení i ženy s větším poprsí. Informace o ceně v obchodech Oxalis dessous.

Foto: archív firmy

Pozor na nevhodný dárek

Některé ženy může ovšem volba erotického prádla poněkud zaskočit, zvláště v případech, kdy jde o stydlivější povahu. Pokud takový dárek nečeká a není na něj připravena, může se muž setkat se zápornou reakcí.

Určitě stojí za námahu předem s partnerkou o možnosti erotického prádla debatovat a vyvarovat se tak nevhodného dárku.

Zleva: Podprsenka, 799 Kč. Kalhotky, 429 Kč. Podprsenky, 799 Kč. Kalhotky s krajkou, 429 Kč. Krajkový korzet, 1099 Kč. Vše Intimissimi.

Foto: Intimissimi

Zleva: Korzet F&F z kolekce Fifty Shades of Grey, 999 Kč. Svůdná košilka s podprsenkou superpush up, H&M, 599 Kč. Korzet s podvazkovým pásem, H&M, 799 Kč.

Foto: Archiv firem

Značka Lise Charmel vytvořila jedinečný styl, kde se snoubí elegance, ženská svůdnost a umění. Prádlo je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů včetně francouzské krajky Leavers, jež se vyrábí na stejných strojích jako v roce 1891.

Foto: archív firmy

Na dobrou noc

Pokud jste si jisti, že se vaše drahá polovička nebude dobře cítit v erotickém prádle a v podvazcích, zvolte cestu nejmenšího odporu. Která žena by nechtěla snídat v saténovém župánku, který jemně klouže po pokožce, nebo se po sprše obléknout do luxusního rudého kimona, pod které na spaní oblékne jemnou, krásnou saténovou košilku?

I takový kousek dokáže vzbudit sexuální představivost muže. A v ženách může probudit touhu po experimentování s jiným erotickým, nebo svůdným prádlem.

Pokud si nevíte rady, vyberte něco decentnějšího. Vše Intimissimi, info o ceně v obchodě.

Foto: Archiv firmy

krátká košilka, 699 Kč. Saténové kimono a dlouhá noční košilka na noc, 999 Kč. Vše Lindex.

Foto: Archiv firmy

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků