Hlavní obsah
Beyoncé je velkou profesionálkou. Foto: Petr Hloušek, Právo

I za těma nejkrásnějšíma nohama showbusinessu stojí mnoho dřiny v posilovně

Dokonale štíhlé, pevné a dlouhé nohy patří mezi přednosti, kterými se mohou chlubit krásky jako Beyoncé, božská Jennifer Lopezová či Adriana Sklenaříková. Žádná z nich ale nemá své dokonalé křivky zadarmo. Za vším obvykle stojí i tvrdá dřina v posilovně.

Beyoncé je velkou profesionálkou. Foto: Petr Hloušek, Právo
I za těma nejkrásnějšíma nohama showbusinessu stojí mnoho dřiny v posilovně

Proslulé a dokonalé nohy vlastní zpěvačka Beyoncé, která je velkou profesionálkou. Téměř celé své turné tráví na vysokých podpatcích oděná do sexy korzetů. „Během celého koncertu jsem tak zabraná do choreografie, že si bolest nohou vůbec neuvědomuji,“ říká zapálená zpěvačka, která se svýma sexy nohama proslavila stejně, jako energická Tina Turnerová.

„Ráda ukazuji svoje nohy a štíhlý pas, ale nepatřím mezi lidi, kteří nemusejí na postavě tvrdě dřít. Nemohu jíst, co chci a nemohu si dovolit vynechat posilovnu,“ přiznala zpěvačka v rozhovoru pro americký časopis Self.

Přestože je to teprve rok po narození její první dcerky, Beyoncé vypadá opět úžasně. Dokonce byla pozvána na největší světovou sportovní událost roku tzv. Super Bowl, kde 3. února naživo zazpívá a zařadí se tak vedle Madonny, U2, Diany Ross, Prince, Michaela Jacksona, kteří zde účinkovali před ní. Podívat se na tuto událost budete mít možnost i vy na stanici Sport 1.

Jennifer Lopezová v pražské O2 areně

Foto: Petr Horník, Právo

Božská Jennifer Lopezová

Pozadu s vypracovanýma, sexy nohama nezůstává ani zpěvačka a herečka Jennifer Lopezová. „O své nohy pravidelně pečuji a jsem přesvědčena, že by to měla dělat každá žena,“ nechala se nedávno slyšet Jennifer Lopezová, která na své nohy používá speciální cviky zaměřené na posílení malých svalových skupin a kromě tance se pravidelně věnuje i běhu.

Adriana Sklenaříková

Foto: Profimedia.cz

Nejdelší nohy Adriany Sklenaříkové

Nohy až do nebe. To platí u modelky Adriany Sklenaříkové, která se s krásnýma nohama už narodila. Její předlouhé nohy měří neuvěřitelných 126 cm a zapsala se s nimi do Guinessovy knihy rekordů v roce 1998. Modelka sama přitom měří 185 cm.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků