Hlavní obsah
Zrcadlové brýle si oblíbily i celebrity. Foto: Profimedia.cz

Hit letošního léta: sluneční brýle se zrcadlovými skly

Sluneční brýle patří mezi doplňky, které dokážou ozvláštnit jakýkoliv outfit. Letošní rok hlásí návrat trendu výrazných obrub a zrcadlových skel. Ta mají výhodu v tom, že se za ně můžete schovat a zároveň v klidu pozorovat dění kolem sebe, čehož rády využívají celebrity. Volit můžete mezi spoustou druhů a tvarů zrcadlových brýlí i z našeho výběru.

Zrcadlové brýle si oblíbily i celebrity. Foto: Profimedia.cz
Hit letošního léta: sluneční brýle se zrcadlovými skly

Hledáte brýle za pár stovek, které vám vydrží jednu sezónu, a o které se nebudete muset strachovat ani na pláži? Nebo chcete kvalitní brýle, které vám vydrží několik let? Obojí splňují zrcadlové brýle, se kterými nejdříve přišli návrháři a nyní jsou jich plné i cenově dostupné módní řetězce.

Sleneční brýle

Foto: archiv firem

Stříbrné

Stříbrné obruby působí nenuceně a lehce sportovně. Jsou ideálním doplňkem, pokud si neděláte hlavu se složitým outfitem a nejčastěji oblékáte obyčejné bílé tričko a džíny. K těm se skvěle hodí modrá zrcadlová skla, která jsou navíc jako dělaná na dovolenou.

Sleneční brýle

Foto: archiv firem

Zlaté

Zlaté obruby i skla vypadají luxusně. Pokud se ráda oblékáte elegantně a dáváte si na vzhledu záležet, sáhněte právě po zlaté variantě. Nejlépe vyniknou k jednoduchým bílý šatům, a navíc skvěle ladí k opálené pokožce. Pokud chcete brýle opravdu nechat vyniknout, svažte si vlasy do ledabylého ohonu nebo drdolu. Nezapomeňte však kontrolovat, jestli mají brýle ochranný UV faktor.

Sleneční brýle

Foto: archiv firem

Bláznivé

Ráda ulítáváte na extravagantních brýlích? Pak jsou pro vás zrcadlová skla to pravé. Můžete si pořídit různobarevné pilotky, žluté lenonky nebo třeba fialové „kočičí” brýle. Tvarům ani barvám se meze rozhodně nekladou. Nezapomeňte ale na ochranné pouzdro nebo pytlík, který zamezí poškrábání brýlí. Zrcadlová skla jsou totiž náchylnější na poškození, což by zejména u dražších kusů byla škoda.

Sleneční brýle

Foto: archiv firem

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků