Hlavní obsah
 

Heidi Klumová vrátila úder Donaldu Trumpovi úsměvným videem

Topmodelka Heidi Klumová se rozhodla poslat jasnou zprávu kandidátovi na příštího amerického prezidenta Donaldu Trumpovi. Ten v rozhovoru pro New York Times řekl, že německá modelka už dávno není mezi hlavními „top 10”, tedy hlavními topmodelkami světa.

 
Heidi Klumová vrátila úder Donaldu Trumpovi úsměvným videem

Dvaačtyřicetiletá modelka se rozhodla zareagovat na výrok realitního magnáta na své sociální síti. Aniž by však projevila zášť či se bránila ostrými slovy – volila odpověď pomocí krátkého úsměvného videa.

Na něm matka čtyř dětí pózuje fotografovi, přičemž má na tričku číslo 10. Najednou se ovšem do záběru dostane muž s papírovou maskou Donalda Trumpa a číslo strhne. Objeví se číslo 9.99. Modelka začne vzápětí předstírat údiv a šok, následně ale pokrčí rameny a pokračuje v pózování. Z Trumpova tvrzení si nic nedělá, přesto mu však vrátila úder, ovšem na rozdíl od něj bez urážky a posměchu.

Sexistické výroky o ženách

Není to poprvé, co se Trump nepříliš lichotivě, posměšně a sexisticky vyjádřil o ženách.

Při nedávné debatě například obvinil moderátorku Megyn Kellyovou z toho, že na něj byla ostrá, protože menstruovala. [celá zpráva]

V minulosti narážel také na „velmi plochý hrudník” herečky Nicollette Sheridanové, modelka Carmen Electra má podle něj implantáty, které vypadají jako „dvě žárovky”, a nelichotivý komentář kdysi zamířil i na úspěšnou herečku Halle Berryovou.

Deník Daily Mail ale píše, že na jeho popularitu mezi potenciálními voliči jeho ostrý slovník žádný vliv neměl.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků