Minulý týden proběhl dlouho očekávaný „callback” značky Victoria’s Secret. Na tuto akci jsou sezvány pouze ty nejlepší modelky, aby se předvedly před přísnou porotou firmy, která rozhodne o tom, jestli se stanou součástí největší show spodního prádla značky na světě, nebo ne.

Jednou z nich byla i Winnie Harlow, která se proslavila svým jedinečným vzhledem, za který může její nemoc. Vitiligo neboli ztráta pigmentu jí totiž tvoří velké kruhy na obličeji a jiných částech těla, a tak se na jejím ebenovém těle utvářejí velmi světlá, až narůžovělá kontrastní místa.

Dívka si kvůli této odlišnosti prošla v minulosti doslova peklem. Ve škole jí přezdívali „zebro” nebo „krávo”, což podle jejích slov vedlo k depresím a myšlenkám na sebevraždu. Jenomže pak si založila účty na sociálních sítích – a brzy ji oslovila firma vyrábějící krycí make-up, díky které se ihned dostala do povědomí veřejnosti. Díky její štíhlé postavě a krásným rysům si jí začaly všímat i ostatní módní značky a návrháři ji začali obsazovat do svých přehlídek.

Dnes patří Winnie mezi nejobsazovanější modelky současnosti, a proto není divu, že se zúčastnila i konkurzu na místo andílka na prestižní módní show značky Victoria’s Secret, která se pravidelně koná v zimě. Verdikt poroty byl pozitivní. Winnie se tak stane novým andílkem a bude zářit po boku svých kolegyní v čele s Adrianou Limou, Candice Swanepoelovou či Taylor Hillovou.

V minulosti se na přehlídce objevily i české topmodelky v čele s Karolínou Kurkovou a Danielou Peštovou. Slovensko pak reprezentovala Michaela Kociánová.

Winnie Harlow je uznávaná modelka.

Winnie Harlow je uznávaná modelka.

FOTO: Profimedia.cz

S modelingem má zkušenosti.

S modelingem má zkušenosti.

FOTO: Profimedia.cz

Ráda je středem pozornosti.

Ráda je středem pozornosti.

FOTO: Profimedia.cz