V dnešní době už neexistuje nedostatek, se kterým by si správné oblečení, make-up nebo v extrémních případech plastika neporadila. Stejné je to s velikostí ňader.

Volánky

Volánky dokážou dodat objem tam, kde chybí, to samé platí i o výrazném zdobení. Pokud chcete plavky, které budou pohodlné, a přitom budou působit žensky, pořiďte si právě takové.

Pro extra objem se můžete poohlédnout na internetu po tzv. 3D modelech plavek, které dokážou vaše vnady zvětšit opticky až o dvě velikosti.

Plavky

Volánky schovají nebo naopak zvýrazní vaše přednosti.

FOTO: Profimedia.cz

Push-up

Malá prsa jsou krásná taková, jaká jsou a žádný push-up efekt nepotřebují. Pokud si ale připadáte lépe, když vaše křivky působí objemněji, a cítíte se tak sebevědoměji, klidně po push-up podprsence plavek sáhněte.

Dojem můžete umocnit výraznými barvami, které přitáhnou žádanou pozornost. Ženy, které chtějí úmyslně provokovat, pak mohou sáhnout i po zvířecích vzorech nebo rudé barvě.

Plavky

Výrazné barvy a push-up efekt je nebezpečná sexy kombinace.

FOTO: Profimedia.cz

Výrazné střihy

Výhodou malých ňader je, že jejich majitelky bývají často štíhlé. Mohou si tak dovolit extravagantnější střihy, které na těle skvěle vyniknou.

Letošním trendem jsou jednodílné plavky, jejichž různé obdoby najdete snad ve všech velkých řetězcích. Pokud se za malé vnady nestydíte, sáhnete po modelu s hlubokým výstřihem. Skvěle také vypadají nejrůznější šněrovačky a průstřihy na bocích.

plavky

Hluboký výstřih je trendy bez ohledu na velikost ňader.

FOTO: Profimedia.cz

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: