Zatímco u nás si na plavkovou sezónu budeme muset ještě chvíli počkat, za oceánem je to jinak. Mnohé celebrity už se hrdě procházejí po plážích ve více či méně odhalujících plavkách.

Jednodílné

Letošní hit číslo jedna jsou rozhodně jednodílné plavky. Pokud si ale myslíte, že je to nuda, tak jste na velkém omylu. Letošní modely nabízejí spoustu průstřihů na bocích i bříšku, stejně tak i odvážné výstřihy v dekoltu či na zádech.

Zleva,

Zleva: modelka Carolina Lavinia, americká autorka Kelly Bensimonová, modelka Louisa Warwicková

FOTO: Profimedia.cz

Odvážné 

Průstřihy, výstřihy i nejrůznější šněrování, vše je letos dovoleno! Je jen na vás, na jakou část těla chcete upozornit, zda umístíte šněrování na bok či dekolt.

Bikin se rozhodně nemusejí bát ani ženy s plnějšími křivkami. Noste svá kila hrdě, stejně jako to dělá plus size modelka Ashley Grahamová.

Zleva,

Zleva: modelka Suki Waterhouse, modelka Selena Weberová, XXL modelka Ashley Grahamová

FOTO: Profimedia.cz

Retro

Retro bikiny se vracejí ve dvou variantách. Zatímco první zahrnuje jednoduché pasové kalhotky a decentní podprsenkový top, druhá je odvážná a nese se ve znamení 90. let.

Pro sexy variantu si vyberte plavky posazené výše na bocích. Poutají pozornost na nohy, které se tak i opticky prodlouží. Pokud jsou vaší problematickou partií boky, sáhněte po jednodílné variantě plavek, které boky díky pružnému materiálu stáhnou a vy budete působit štíhleji.

Zleva,

Zleva: modelka Romee Strijdová, modelka Bella Hadidová, hvězda reality show Chantelle Connellyová

FOTO: Profimedia.cz

Minimalistické

Ráda poutáte na pláži pozornost svým skvěle vypracovaným tělem? Letos můžete zajít ještě dál. Trend minimalistických bikin je právě v kurzu. Pořiďte si jednoduché trojúhelníčkové plavky, které zakryjí jen to nejnutnější.

Zleva,

Zleva: modelka Alessandra Ambrosiová, modelka Selena Weberová, modelka a blogerka Jasmine Toshová

FOTO: Profimedia.cz

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: