Celosvětově známý hudební festival Coachella, konající se v americkém městě Indio v Kalifornii, se pravidelně nese zejména ve znamení popové hudby. Letos se do programu zařadily celebrity a kapely se zvučnými jmény, jako jsou Lady Gaga, Radiohead, Kendrick Lamar, Lorde nebo Dj Snake.

Zatímco se pódia otřásala v základech pod náporem tanečních i světelných vystoupení, v publiku se to jen hemžilo známými herci a herečkami, modelkami a blogerkami. Ti všichni se na akci připravují i několik týdnů dopředu. Do příprav patří nejen vytrénované tělo, ale i zářící pleť a správný výběr oblečení. Podívejte se, po jakých kouscích sahaly známé osobnosti nejčastěji.

Průhledné materiály

Průsvitných topů a šatů bylo letos na festivalu k vidění mnoho. Výhodou těchto lehkých materiálů je, že v nich celebritám nebylo horko, navíc mohly ukázat své vyrýsované postavy.

Coachella

Vlevo herečka Katie Strattonová, vpravo modelka Sara Sampaiová

FOTO: Profimedia.cz

Růžová a volánky

Barvou letošního roku je růžová, a proto není divu, že mnoho blogerek sáhlo právě po této barvě. Kdo přidal volánky, byl za hvězdu, protože i ty jsou letos mimořádně trendy.

Coachella

Vlevo modelky Olivia Piersonová, Nicole Williamsová, Natalie Halcrová, vpravo youtuberka Aimee Songová

FOTO: Profimedia.cz

Zkrácené svršky

Krátký top a k tomu kraťasy nebo sukně do pasu. Tak by se dala shrnout uniforma většiny žen, které na Coachellu jezdí. Sexy svršek ukáže jen tolik holé kůže, kterou si na festivalu mohou dovolit, zatímco pasový spodek schová bříško a zaručí pohodlí.

Coachella

Nalevo návštěvnice festivalu, vpravo uprostřed modelka Alessandra Ambrosio

FOTO: Profimedia.cz

Nesmrtelný denim

K vidění byly i nejrůznější kousky z džínoviny. Klasické kraťasy a denimové bundy celebrity oživily i netypickými modely. Příkladem byla popová královna Rihanna, která oblékla džínové šaty s vysokými rozparky.

Coachella

Vlevo modelka Alessandra Ambrosio, vpravo zpěvačka Rihanna

FOTO: Profimedia.cz