Ke kalhotám

Květované sako je sice divočina, ale pokud jej sladíte s bílými kalhotami a sytě oranžovým topem, ve výsledku bude působit velmi formálně. Laďte opět se světlými kousky anebo s jinými pastelovými barvami.

Pokud si nejste jista odstínem, který by se k celku hodil, inspirujte se motivy na svršku. Ty napovědí, jaká barva bude ladit.

Top, Topshop, info o ceně v obchodě. Boty, Toms, 2850 Kč. Blazer a kalhoty Orsay, info o ceně v obchodě. Kabelka, Deichmann, 499 Kč.

Top Topshop, info o ceně v obchodě. Boty Toms, 2850 Kč. Blazer a kalhoty Orsay, info o ceně v obchodě. Kabelka Deichmann, 499 Kč

FOTO: Archiv firem

Na párty

Květované romantické šaty se špagetovými ramínky můžete obléknout na veselou jarní párty nebo jako outfit na afterparty, třeba na svatbu. Co k nim? Nebojte se barev. Laďte s hráškově zelenou koženkovou bundou, růžovými sandálky a malou kabelkou. Do hlubokého výstřihu nezapomeňte umístit výrazný šperk. Jak jinak než v podobě malých křišťálových květin.

Náhrdelník, Mohito, info o ceně v obchodě. Sandálky, Aldo, 2199 Kč. Bunda, Zara, 1599 Kč. Šaty, AX Paris, Zoot, 1099 Kč. Kabelka, Deichmann, 499 Kč.

Náhrdelník Mohito, info o ceně v obchodě. Sandálky Aldo, 2199 Kč. Bunda Zara, 1599 Kč. Šaty AX Paris, Zoot, 1099 Kč. Kabelka Deichmann, 499 Kč

FOTO: Archiv firem

Na volný čas

K parnému létu se více než hodí světlé odstíny. Aplikujte je pomocí střiženého tílka s vykrojovaným lemem a dlouhé vesty s klopami. Velmi moderní jsou asymetrické sukně ve všech délkách a stále v kurzu jsou také plastové balerínky s mašlí. Do ruky nebo na rameno vezměte kabelku v mentolovém tónu, která romantickou kombinaci příjemně osvěží.

Vesta, H&M, 1299 Kč. Sandále, Zaxy, Zoot, 989 Kč. Top, H&M, 249 Kč. Psaníčko, Matt&Nat, info o ceně na webu. Sukně, Only, Zoot, 529 Kč.

Vesta H&M, 1299 Kč. Sandály Zaxy, Zoot, 989 Kč. Top H&M, 249 Kč. Psaníčko Matt & Nat, info o ceně v obchodě. Sukně Only, Zoot, 529 Kč

FOTO: Archiv firem

Na schůzku

Chystáte se na večerní schůzku a schází vám nápad na něco originálního? Překvapte svůj protějšek v áčkové sukni do pasu s květovaným motivem a krátkém topu po pupík.

Na večerní drink se rozhodně místo tenisek nebo balerín hodí lodičky na podpatku a do ruky místo velké kabelky malé psaníčko, které můžete opět barevně sladit se spodničkou.

Psaníčko, Lusha, info o ceně v butiku. Boty, Humanic, 3299 Kč. Top, Esprit, 1199 Kč. Sukně, Apricot, Zoot, 1025 Kč.

Psaníčko Lusha, info o ceně v butiku. Boty Humanic, 3299 Kč. Top Esprit, 1199 Kč. Sukně Apricot, Zoot, 1025 Kč

FOTO: Archiv firem

Do kanceláře

Elegantní béžové pouzdrové šaty v délce po kolena poseté jemnými kvítky můžete obléknout jako součást formálního dress codu. Pozor na barvy. Držte se dál od černé, která by působila příliš tvrdě, raději zkombinujte s jinými béžovými, meruňkovými anebo smetanovými či bílými doplňky. Samozřejmostí jsou lodičky s uzavřenou špičkou.

Kabelka, H&M, 999 Kč. Lodičky. Tamaris, Zoot, 1699 Kč. Šaty, Closet, Zoot, 1969 Kč. Sako, H&M, 999 Kč.

Kabelka H&M, 999 Kč. Lodičky Tamaris, Zoot, 1699 Kč. Šaty Closet, Zoot, 1969 Kč. Sako H&M, 999 Kč

FOTO: Archiv firem

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: