Berlín je město oblíbené hlavně mladými lidmi, umělci, návrháři, spousta lidí sem jezdí načerpat inspiraci, ale i vsáknout příjemnou atmosféru. Dámy se na místní fashion week náležitě vyparádily. Není divu. Předváděly se modely z kolekcí předních německých návrhářů, proto musely nejen svým vzhledem, ale i oblečením především zaujmout.

Dámské modely

K vidění byly hlavně kalhoty na všechny způsoby, některé dámy ale oblékly i ženštější kousky. Velmi populární trend, takzvaný crop top, tedy svršek, který odhaluje bříško, vypadá v kombinaci se sukní do pasu skvěle. Kontrast černé a bílé byl správnou volbou.

Poněkud zarážející ovšem může být prostřední model, kdy mladá dívka spojila dva typicky pánské kousky. Košili a „boxerky”. Nicméně co člověk, to jiný vkus, ale pro příště by to možná chtělo méně nahé kůže a nechat více prostoru lidské fantazii.

Skvěle se jeví kombinace dvou křiklavých barev: oranžové a růžové. Spodnička vypadá efektně a vytváří působivý 3D efekt.

Móda z Berlína

Móda z Berlína

FOTO: Profimedia.cz

Móda z Berlína

Kombinace černé a bílé, případně černé a pudrové barvy, je v poslední době častým jevem.

FOTO: Profimedia.cz

Móda z Berlína

Ženy si oblíbily pohodlí, odhalují i bříška.

FOTO: Profimedia.cz

V hlavní roli kalhoty

Džíny na společenskou událost? Proč ne! A klidně ty v boyfriend střihu zkombinované s černou tunikou a teniskami. Pokud chcete více ležérní look, inspirujte se brunetou oděnou ve starorůžovém kompletu. Sladění bot, kalhot a svetru do stejné barvy se nemusí jevit úplně šťastné, nicméně ve výsledku ženám tmavého typu moc sluší.

Černé skinny kalhoty stačí doplnit o zajímavý top a outfit je na světě. Možná by tedy stálo za zvážení občas se mladými lidmi ze sousedního Německa inspirovat.

Móda z Berlína

Kalhoty? Proč ne.

FOTO: Profimedia.cz

Móda z Berlína

Ani muži se nenechali zahanbit.

FOTO: Profimedia.cz

Co se týče pánské módy, i zde byla na některé modely radost pohledět. Pánové ve velkém volili elegantní vesty, ovšem vyhýbali se klasické společensky předpokládané barvě, černé. Raději oblékali kontrastní trika a vesty, které doplnili volnočasovými kalhotami. Cizí jim ale nejsou ani stylové boty či doplňky v podobě brýlí či kabely do ruky. Nadčasovost v plné parádě.