Na společenských akcích se to jen hemží dámami, které vystavují svá záda. Fakt je ten, že i tento způsob „dekoltu” má svá pro i proti. Rozhodně ho totiž nemůže nosit každý (s výjimkou celebrit, které to mají takřka v popisu práce). Pokud se ho chystáte vynést na některý z plesů, musíte se na to připravit minimálně týden předtím.

Na zádech má totiž spousta lidí buď potničky, nebo jemné akné. To je samozřejmě v takovémto případě společensky nepřijatelné, proto je vhodné buď navštívit kosmetický salon, anebo si pravidelně každé tři dny masírovat záda peelingem a houbičkou. Samozřejmostí je po koupeli hydratační krém nebo masážní olej.

Lámete si hlavu, co se spodním prádlem? Pro majitelky většího poprsí nebude tento střih šatů zřejmě to pravé ořechové a poohlédnout se budou muset po něčem jiném. Pokud je to přesně naopak a bez podprsenky můžete chodit celkem běžně, pak není na co čekat. Jestliže jste si se spodním prádlem přece jen jistější, zkuste silikonovou podprsenku, která se na ňadra pouze přilepí, zpevní je a pozvedne. Rozhodně ale zapomeňte na klasickou podprsenku. Ta totiž „potopí” i ten nejvyšperkovanější outfit.

 c

U tohoto modelu je podprsenka žádoucí.

FOTO: Profimedia.cz

 c

Spadlé šaty na jedno rameno vypadají velmi žensky. Otázkou ale je, zdali to byl záměr, nebo omyl.

FOTO: Profimedia.cz

 hh

Krásná černá krajka a zajímavé řešení šatů na jedničku. Zde ale zcela bez spodního prádla.

FOTO: Profimedia.cz

 hhh

Velká mašle na zádech je pozoruhodná. Všimne si jí každý.

FOTO: Profimedia.cz

 hh

Náhrdelník na zádech? Proč ne. Jen je lepší, aby byl přišitý na šaty, a ne jen ledabyle odhozený z dekoltu na záda. Také by mohl tahat a škrtit.

FOTO: Profimedia.cz

 hhh

Příklad šperku na zádech na jedničku.

FOTO: Profimedia.cz

 hhh

I modelka Karolina Kurková odhalila svá krásná záda.

FOTO: Profimedia.cz

 hhhh

Opět případ krajky, aktuálně červené, a hlubokého výstřihu

FOTO: Profimedia.cz

 chhh

Podobný model předvedla i Paris Hiltonová.

FOTO: Profimedia.cz

 hhh

Klasický případ: šaty bez ramínek. I u nich je zapotřebí dbát na krásná a upravená záda.

FOTO: Profimedia.cz