Hvězda snímku Avatar, dvaatřicetiletá herečka Zoe Saldanová, se podle časopisu People umístila v čele nečíslovaného žebříčku nejlépe oblékaných žen světa. People jmenoval herečku královnou červeného koberce, oceněna byla také za svou eleganci, vkus a smysl pro humor, uvádí New York Daily News.

Zoe Saldana

Na Fashion Weeku v Berlíně zazářila Zoe Saldanová v rafinovaných bílých šatech s prostřihy (vlevo), na akci v Metropolitním Muzeu umění v New Yorku se objevila v sexy černé (uprostřed), na předávání Oscarů zvolila veselé barvy a předvedla se v modelu od Givenchy.

FOTO: fotobanka Profimedia

Další slavnou celebritou v žebříčku je úspěšná zpěvačka a dvojnásobná matka Gwen Stefaniová. Tu odborníci z magazínu označili jako "Hip Hop mámu", podle jejího typického stylu oblékání, kde dokáže spojit zdánlivě neslučitelné kousky. Podobný styl oblékání pak praktikuje i u svých dětí.

Gwen Stefaniová

Gwen Stefaniová je žena mnoha tváří. Vlevo při otvírání nového obchodu v mini šatičkách jako rozverná dívenka, uprostřed elegantní na procházce v New Yorku, vpravo v elegantní róbě při otvírání nové módní pobočky.

FOTO: fotobanka Profimedia

Další zpěvačkou, která se v žebříčku umístila, je barbadoská kráska Rihanna. Ta je známá nejen svými někdy až výstředními účesy, ale také vkusem pro módu.

Rihanna

Rihanna ráda ukazuje jakoukoli část své dokonalé postavy. Pánové tak mají co obdivovat, mnohé ženy jen tiše závidí.

FOTO: fotobanka Profimedia

V žebříčku top ten nejlépe oblékaných žen světa se umístila i další herečka, představitelka Heleny Trojské - Diane Krugerová. Diane ráda nosí modely, které podtrhují její dokonalou postavu.

Diane si se svou dokonalou postavou může dovolit i tento velmi jednoduchý, ale přitom odvážný a sexy model.

Diane si se svou dokonalou postavou může dovolit i tento velmi jednoduchý, ale přitom odvážný a sexy model.

FOTO: fotobanka Profimedia

Na festivalu v Cannes se Diane objevila v této elegantní černo-růžové kombinaci.

Na festivalu v Cannes se Diane objevila v této elegantní černo-růžové kombinaci.

FOTO: fotobanka Profimedia

Nováčkem na seznamu je čtyřiadvacetiletá herečka Lea Michelová, hvězda hudebního seriálu Glee.

Lea Micheleová

Lea Micheleová vypadá i v tomto "temném" modelu velmi sexy a neodolatelně.

FOTO: fotobanka Profimedia

Neméně slavnou hvězdou mezi ostatními je i prominentní modelka a herečka Olivia Palermová. Do povědomí veřejnosti se dostala i díky reality show The City. Olivia není žádným nováčkem ve světě módy. Vyznává heslo, že styl je především v detailech. Modely od slavných návrhářů tak v jejím případě dokonale ladí s ostatními doplňky.

Prominentní hvězda reality show The City Olivia Palermová vždy dbá na to, aby její šaty dokonale ladily s ostatními doplňky.

Prominentní hvězda reality show The City Olivia Palermová vždy dbá na to, aby její šaty dokonale ladily s ostatními doplňky.

FOTO: fotobanka Profimedia

Další celebritou, která podle magazínu People nesmí v žebříčku nejlépe oblékaných žen chybět, je Jessica Albová.

I po narození dcerky Honor se Jessica může pyšnit dokonalou postavou, může si ji proto dovolit ukazovat i v odvážných modelech. V soukromá pak dává přednost ležérnějšímu a pohodlnějšímu stylu.

I po narození dcerky Honor se Jessica může pyšnit dokonalou postavou, může si ji proto dovolit ukazovat i v odvážných modelech. V soukromí pak dává přednost ležérnějšímu a pohodlnějšímu stylu.

FOTO: fotobanka Profimedia

Hned za ní najdeme Jennifer Anistonovou, která si i ve svých jednačtyřiceti letech udržuje naprosto skvělou postavu.

Uznejte sami, že i v 41 letech vypadá naprosto bezchybně. Výběrem modelů dokonalost své postavy jen podtrhuje.

Uznejte sami, že i v 41 letech vypadá naprosto bezchybně. Výběrem modelů dokonalost své postavy jen podtrhuje.

FOTO: fotobanka Profimedia

Do desítky se vešla ještě také seriálová herečka (O.C.) Rachel Bilsonová. Rachel ráda vyznává jednoduchý styl, a pokud není zrovna potřeba obléci se do večerní róby, jejím středobodem v oblékání se stávají džíny.

Rachel Bilsonová

Rachel Bilsonová

FOTO: fotobanka Profimedia

Celou desítku pak uzavírá, nikoli však na posledním místě, přítelkyně prince Williama Kate Middletonová. Podle magazínu People vypadá Kate vždy noblesně a elegantně, proto byla do toho žebříčku vybrána.

Kate Middletonová

Kate Middletonová

FOTO: fotobanka Profimedia