Je váš šatník plný oblečení posledních módních trendů, nebo spíše dáváte přednost svému osvědčenému stylu a bojíte se jakkoliv experimentovat?

 

Nikdy jsem se nepřizpůsobovala módním trendům,Mahulena Bočanová

Herečka Mahulena Bočanová radí, jak podtrhnout a zdůraznit své přednosti a nenechat se zbytečně nalákat módními výstřelky.

„Upřímně řečeno se oblékám hezky a stylově ráda, ale nikdy jsem se nepřizpůsobovala módním trendům. Rozumná žena by měla nosit co jí sluší, v čem se cítí dobře, s čím souzní její stav duše a vůbec její pohled na svět.

Je nesmysl se jakkoliv znásilňovat a cpát se do neforemných blbostí a legín a barev, které jsou nám odporné jen abychom držely krok s poslední módou. Svůj styl mám a to je ten, že vlastně žádný nemám.“

Mahulena má smysl pro eleganci, ale i pro humor...

Mahulena Bočanová

FOTO: Michaela Říhová, Právo

 

Jako každá mladá žena sleduji módu a módní vychytávky,Zuzana Belohorcová

Moderátorka Zuzana Belohorcová zase dá vyniknout zajímavým trendy "úletům", jež ale musí být jednoduché a specifické pro její osobnost.

„Jako každá mladá žena, která chce být vkusně a trendy oblečená, i já sleduji módu a módní vychytávky. Ne všechno, co je módní a trendy však musím za každou cenu mít. 

Důležité je, abych se v oblečení cítila příjemně a pohodlně a aby mi oblečení sedlo jako ulité. Vždy se řídím jedním pravidlem v jednoduchosti je krása a méně je někdy více. Důležité je nebýt ničí kopií, ale najít si svůj styl, kterým budu specifická a jedinečná.“

 

Trendy trvají dva týdny, ale styl je navěky."Robert Vano

Světoznámý fotograf Robert Vano byl ve svém komentáři, v němž chtěl odlišit módní trendy od osobitého stylu, velmi stručný.

„Říká se, že trendy trvají čtrnáct dní, móda jednu sezónu, ale styl je na věky…“

Robert Vano

Robert Vano

FOTO: Petr Horník, Právo

 

Nechci se stát zajatcem módních trendů,Jana Plodková

Herečka Jana Plodková byla dokonce nominována na módního Oskara: Elle Style Awards, je tedy osobou přímo povolanou k vyjádření se k módním trendům.

"Mám ráda módu, ráda sleduji nové módní trendy, ale zatím nikdy natolik, abych se stala jejich zajatcem. Preferuji jednoduchost, zajímavý střih a střídmé barvy. Zato styl je podle mne podpoření osobnosti dotyčného člověka. Kdo má styl, vyzařuje jistou dávku sebevědomí."