"Kadeřnictví je pro mě pořád na prvním místě a vždycky tomu tak bylo. S pořadem Nahá jsi krásná jsem sice musel tuto práci trochu omezit, ale nikdy jsem se jí úplně nevzdal. Teď po skončení pořadu se k ní chci opět naplno vrátit," svěřil se kadeřník, mezi jehož klienty patří například i spisovatelka Barbara Nesvadbová.

Přestože Libor po popularitě nikdy moc netoužil, práce moderátora ho ovlivnila a není si úplně jistý, jestli by se jí chtěl navždy vzdát.   

Dokázal zvednout sebevědomí žen

"Dostávám teď neskutečné nabídky na moderování a musím říct, že je to krásný pocit, když vím, že lidi bavím. Každou nabídku ale hodně zvažuji, protože pořád chci být primárně kadeřníkem. Beru tak zatím spíše nárazové akce," vysvětlil.

Libor natočil celkem šestnáct dílů Nahá jsi krásná. K dosažení lepšího sebevědomí dopomohl patnácti ženám a další stovka žen mu napsala v průběhu pořadu velmi pozitivní ohlasy. Přesto se ale do dalšího natáčení nehrne a rád ho prý přenechá někomu jinému.

"Dalšímu moderátorovi přeji, aby měl tak krásné reakce lidí, jaké jsem měl já. Je to důležité, protože vás to posouvá zase o krok dál," tvrdí Šula, kterému brzy vyjde i jeho první knížka pro děti.