Hlavní obsah

Všude bylo moře krve, popsala svědkyně řádění vraha se sekyrou

Indií otřásl případ sériového vraha, který ve vesnici Barhotola povraždil devět žen. O tom, jak běsnění probíhalo, promluvila pro server Indian Express svědkyně, která ve vesnici žije od svého narození. Vraha podle ní musel popadnout nezvladatelný amok.

Všude bylo moře krve, popsala svědkyně řádění vraha se sekyrou

„Všude bylo moře krve, běhal tu jak smyslů zbavený. Celé tělo jako by mi zkamenělo, nemohla jsem ani volat o pomoc,“ popsala událost svědkyně. „Zavraždil mi dceru, prostě jí jen tak podříznul krk,“ nenacházela pro hrůzný skutek slova matka jedné z obětí.

Případem se již intenzivně zabývají indičtí policisté, kteří uspořádali před víkendem kvůli případu tiskovou konferenci. „Obviněný ubil sekerou své sousedky, čtyři ženy a pět dívek. Obvinili jsme ho z devítinásobné vraždy, nyní je ve vazbě,“ konstatoval vyšetřovatel R.S. Dwivedi.

Motiv běsnění zatím policisté neodhalili. „Není psychicky nemocný, je to jen agresor,“ uzavřel Dwivedi. Místní úřady již v polovině týdne oznámily, že každá rodina dostane odškodnění ve výši 25 000 rupií (necelých deset tisíc korun).

Pětatřicetiletý muž útočil v době, kdy ve vesnici byly jen ženy, muži odešli do zaměstnání. Jeho oběti jsou ve věku dva až 65 let. Těla obětí ležela hodiny v tratolišti krve. Po útoku vesnici opustil, byl vystopován a zatčen.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků