Hlavní obsah
 

V Madridu zadrželi muže, pořizoval záběry zpod sukní žen

Španělská policie zadržela v Madridu Kolumbijce, který je podezřelý, že natáčel videozáběry nahlížející pod sukně více než 550 žen a nahrávky zveřejňoval na internetu. Informoval o tom server BBC, podle něhož mu hrozí vězení.

 
V Madridu zadrželi muže, pořizoval záběry zpod sukní žen

Třiapadesátiletý muž údajně pořizoval videa na mobil schovaný v batohu. Podle policie zveřejnil na pornografických serverech dohromady 283 snímků, které měly miliony zhlédnutí.

Na mnoho z celkových 555 obětí, z nichž některé byly nezletilé, si muž podle policistů počíhal v madridském metru. Vyhledával je ale i v supermarketech a někdy je také sám oslovoval ve snaze pořídit lepší záběry. Činnost údajně prováděl téměř každý den od loňského léta, kdy začal videa umísťovat na internet.

Policisté muže chytili při činu v metru. Při domovní prohlídce našli laptop a externí disky se stovkami videí. Kolumbijcova webová stránka měla 3519 odběratelů.

Na Twitteru policie označila zadrženého za „jednoho z největších predátorů ženského soukromí”. Nyní je ve vazbě a hrozí mu trest vězení, neboť ve Španělsku je nahlížení ženám pod sukni považováno za sexuální zneužívání.

Muže španělští policisté zadrželi v metru.

Foto: Profimedia.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků