Hlavní obsah
Slovenská policie. Ilustrační foto Foto: Ivan Vilček, Právo

Hrůzný zážitek má za sebou rodina ze slovenské obce Očová. Chtěla důstojně pochovat 93letou maminku, když zjistili, že tvář nebožky zohavila přímo na zvolenské patologii myš.

Slovenská policie. Ilustrační foto Foto: Ivan Vilček, Právo
Tvář nebožky zohavila myš přímo na patologii

Žena zemřela ve středu v nemocnici ve Zvolenu. Na druhý den si pro tělo přijeli pracovníci pohřební služby. Po odkrytí plachty, jíž bylo tělo přikryto, zjistili, že tvář nebožky je zohavená. Odmítli tělo převzít a jako důkaz si udělali snímek její tváře.

Nemocnice chybu přiznala a rodině se omluvila. Dcera zesnulé říká, že jí na patologii informovali, že zohavení tváře její matky způsobila myš. „Myš v mrazicím boxu na patologii,“ kroutí hlavou nešťastná dcera. „Zasloužila si důstojný pohřeb,“ dodala pro server tvnoviny.sk.

Televize Markíza uvedla, že žena měla na tváři poškozený především nos a oko. Nemocnice příbuzným nabídla, že mrtvé ženě dají udělat plastiku.

Banskobystrická policejní mluvčí Mária Faltániová ale uvedla, že policie už zahájila trestní řízení ve věci hanobení mrtvoly.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků