Hlavní obsah
 

Šéfka Mojsejová chce zacvičit se Slovenskem: Spojím se i s ďáblem

Kontroverzní košická podnikatelka Nora Mojsejová, v České republice známá z televizního pořadu Šéfka, vstoupila do slovenské politiky. Stala se lídrem Strany svobodné slovo (SSS), kterou představila ve čtvrtek na tiskové konferenci v Bratislavě. Mojsejová tvrdí, že se spojí třeba i s ďáblem, pokud podpoří její program.

 
Šéfka Mojsejová chce zacvičit se Slovenskem: Spojím se i s ďáblem

Je přesvědčena, že v březnových parlamentních volbách dostane přes pět procent hlasů. Podle Mojsejové nová strana není vyhraněná ani doleva, ani doprava. „Chceme, aby se občané mohli svobodně vyjadřovat, svobodně podnikat a minimálně se svobodně tvářit. Demokracie na Slovensku skončila tři měsíce po roce 1989,“ uvedla Mojsejová.

Podnikatelka tvrdí, že občané se stali rukojmími v rukou politiků. „Politik je pán a občan je pouze otrok,“ dodala.

Cestu z ekonomické recese vidí podnikatelka v podpoře domácích podnikatelů. „Musíme dát podnikatelům zelenou, aby mohli zaměstnávat lidi. Recesi způsobili politici, svými nesprávnými rozhodnutími,“ uvedla Mojsejová. Strana chce snížit daň z přidané hodnoty ze současných 19 na 10 procent a snížit odvody pro podnikatele.

Mojsejová kritizovala, že v předčasných parlamentních volbách opět kandidují ty samé tváře. „To jsou stále stejní, už dvacet let. Co dvacet let, třicet jsou to stále stejní politici,“ dodala.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků