Hlavní obsah
 

Putin si zahrál hokej s bývalými hvězdami, dal šest gólů

Ruský prezident Vladimir Putin, známý svými sportovními aktivitami, se v pátek večer chopil hokejky a postavil se na led po boku legend ruského hokeje. Zápas v rámci exhibiční Noční hokejové ligy vyhrál jeho tým 21:4. Šéf Kremlu vstřelil šest gólů a na pět dalších přihrál.

 
Putin si zahrál hokej s bývalými hvězdami, dal šest gólů

Podle ruské agentury RIA nastoupil v Putinově týmu například ministr obrany Sergej Šojgu, několik významných byznysmenů, moskevský gubernátor či šéf Kontinentální hokejové ligy. Hokejový um týmu přinesly někdejší hvězdy ruské reprezentace, mezi nimiž byl například útočník Pavel Bure. Zápas se odehrál na stadionu v Soči, který letos hostil olympijský hokejový turnaj.

Video bylo staženo z důvodu vypršení licenční lhůty

BEZ KOMENTÁŘE: Putin se představil veřejnosti jako hokejista

Video: Reuters

Putin se s oblibou ukazuje při různých sportovních a fyzických aktivitách. Před časem oblétly svět fotografie do půli těla vysvlečeného ruského prezidenta, který v chladné sibiřské řece chytal ryby. Jindy v podobně sporém úboru jezdil na koni. Vyzkoušel si také například judo, potápění nebo řízení formule.

Prezident a jeho spoluhráči

Foto: Alexei Druzhinin/RIA Novosti/Kremlin, Reuters

Ani páteční hokejový zápas nebyl jeho prvním. Na stejném stadiónu odehrál Putin v lednu zápas, který byl testem připravenosti ledu před olympiádou.

Související témata

Ruský prezident Vladimir Putin

Foto: Michael Klimentyev/RIA Novosti/Kremlin, Reuters

Průvod demonstrantů v moskvě

Foto: STRINGER, Reuters

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků