Hlavní obsah
Interiér hotelu Adlon v Berlíně Foto: Profimedia.cz

Personál baru věhlasného berlínského hotelu si ulil 27 miliónů

Zaměstnanci patrně nejrenomovanějšího berlínského hotelu Adlon si v práci pořádně přivydělali. Hotelové hosty totiž ochotně obsluhovali tak, jak měli v popisu práce, inkasované peníze - celkem v přepočtu 26,6 miliónu korun - si ale nechávali pro sebe. Ve čtvrtek o tom informovala agentura DPA.

Interiér hotelu Adlon v Berlíně Foto: Profimedia.cz
Personál baru věhlasného berlínského hotelu si ulil 27 miliónů

Na nesrovnalosti v účtech svého baru přišel hotel během rutinní kontroly. Počet zaměstnanců, kteří se údajně na zpronevěřování peněz svého zaměstnavatele podíleli, policie nezveřejnila.

Všichni podezřelí jsou každopádně v současnosti postaveni mimo službu. Hostů se podle vedení hotelu případ nijak nedotkl.

Adlon stojí nedaleko Braniborské brány v centru německé metropole a patří k nejslavnějším hotelům v Německu. Hostil přední světové státníky i filmové a hudební hvězdy.

Na přední strany světových médií se dostal například v roce 2002, kdy z balkónu hotelu zpěvák Michael Jackson ukazoval veřejnosti své dítě, podle mnohých ho přitom ohrozil na životě.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků