Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Jaroslav Soukup, Novinky

Německá policie zadržela čtyři muže, kteří měli obušky zbít studenta v učebně

Německé policii se podařilo během čtvrtečního dopoledne zadržet čtyři muže, kteří jsou podezřelí z toho, že obušky zmlátili ve městě Goch 17letého mladíka během výuky, napsal server týdeníku Focus. Podrobnosti o motivech útoku policie nesdělila vzhledem k tomu, že vyšetřovatelé začínají s výslechy.

Ilustrační foto Foto: Jaroslav Soukup, Novinky
Německá policie zadržela čtyři muže, kteří měli obušky zbít studenta v učebně

Brutální napadení se odehrálo ve středu kolem 18.00 ve městě Goch, které se nachází ve spolkové zemi Severní Porýní Vestfálsko. Do třídy vtrhli tři útočníci vyzbrojení obušky a surově zmlátili 17letého mladíka. Chlapec neměl šanci uniknout. Útočníci ho řezali i ve chvíli, kdy ležel na zemi. Studenta převezla záchranka do nemocnice, kde byl ošetřen, a poté byl propuštěn do domácího léčení.

Některé zprávy hovoří také o tom, že jeden z pachatelů měl s sebou zbraň, kterou měl mířit na chlapce. Zda se z ní střílelo, policie nesdělila. Postřelen ale nikdo nebyl.

Ve snaze co nejrychleji dopadnout pachatele vytvořila policie speciální desetičlenný tým, který po útočnících intenzivně pátral. Ve čtvrtek dopoledne v jednom z bytů ve městě Kleve byli zadrženi tři podezřelí ve věku 17, 19 a 21 let. Během domovní prohlídky byly nalezeny obušky a také plynová pistole. Později byl zadržen ve městě ještě 22letý muž.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků