Hlavní obsah
Vyšetřovatelé vcházejí do domu, kde byly nalezeny mrtvoly malých dětí. Foto: Nicolas Armer, ČTK/AP

Matka z Bavorska se přiznala k zabití několika dětí, policie našla osm těl

Matka dětí, jejichž nejméně osm těl policie ve čtvrtek našla v domě v bavorském Wallenfelsu, se v sobotu přiznala k zabití několika dětí, které porodila živé. Žena proto byla zatčena kvůli podezření na několikanásobnou vraždu, informovala podle agentury DPA mluvčí policie.

Vyšetřovatelé vcházejí do domu, kde byly nalezeny mrtvoly malých dětí. Foto: Nicolas Armer, ČTK/AP
Matka z Bavorska se přiznala k zabití několika dětí, policie našla osm těl

Policie podezřelou 45letou ženu zadržela v pátek večer v penziónu v Kronachu, který leží zhruba 15 kilometrů od Wallenfelsu. Obě obce leží několik desítek kilometrů od českých hranic. Ještě před několika týdny žena žila v domě ve Wallenfelsu, ale poté se podle německých médií rozešla se svým partnerem a odstěhovala se

S podezřelou byl v Kronachu ještě 55letý muž, který byl ale po výslechu propuštěn, protože vůči němu se podezření nepotvrdilo. Zatím není známo, kdy děti zemřely. Jejich těla byla v pátek přepravena k pitvě do Erlangenu. Její výsledky jsou však očekávány nejdřív počátkem příštího týdne.

Třítisícový Wallenfels je v šoku. Lidé přinášejí svíčky, plyšáky a porcelánové andělíčky před dům, v němž rodina žila. Podle bulvárního deníku Bild žena v domě žila 18 let, na konci září se ale vystěhovala. Se svým mužem má údajně tři děti, další čtyři má prý z jiných vztahů.

Kriminální psycholožka Monika Frommelová se domnívá, že žena pravděpodobně tajila svá těhotenství. Dělají to duševně narušené ženy ze všech společenských vrstev, řekla Frommelová DPA.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků