Hlavní obsah
Honeysuskle Weeksová Foto: Profimedia.cz

Hlavní představitelka seriálu Foylova válka byla den nezvěstná

Ve Velké Británii pátrali od čtvrtečního až do pátečního večera po 36leté herečce Honeysuckle Weeksové, které patří k hlavním postavám detektivního seriálu Foylova válka, zasazeného do období druhé světové války. Herečka hrála ve všech epizodách.

Honeysuskle Weeksová Foto: Profimedia.cz
Hlavní představitelka seriálu Foylova válka byla den nezvěstná

Weeksová byla viděna naposledy ve čtvrtek večer kolem deváté večer asi 22 kilometrů od Chichesteru. O hodinu později po ní začala pátrat policie, protože se s ní její blízcí nemohli spojit, což je neobvyklé. „Ačkoli hodně cestuje a má vazby na Londýn a svou rodinu ve Wiltshiru, je neobvyklé, že by nebyla s rodinou v kontaktu,“ řekla detektiv Kate Wilková.

Herečka se navíc rodině i přátelům svěřila, že cítí úzkost.

Police zveřejnila i popis zmizelé včetně toho, co měla naposled na sobě. Nakonec vše dopadlo dobře, když ji policie vyzvedla v pátek večer v londýnském bytě její blízké příbuzné a převezla ji zpět do jejího bydliště. Podrobnější informace mají být poskytnuty později.

Seriál se vysílal od roku 2002 do roku 2015. Prvních šest řad se odehrávalo na počátku a v průběhu druhé světové války, zbylé dvě na jejím konci, kdy detektiv Foyle už působil na MI5. Weeksova ztvárnila jeho řidičku Sam Stewartovou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků