Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Dana Kysučanová, Novinky

Důchodkyně v Petrohradě vraždila nájemníky a své známé, mrtvoly čtvrtila

Ve druhém největším ruském městě Petrohradě zatkli ve středu penzistku Tamaru Samsonovovou (68), která je podezřelá, že zavraždila přinejmenším tři lidi, jejichž těla rozčtvrtila a pak se jich zbavila. Informovala o tom agentura Interfax s odvoláním na vyšetřovatele případu.

Ilustrační foto Foto: Dana Kysučanová, Novinky
Důchodkyně v Petrohradě vraždila nájemníky a své známé, mrtvoly čtvrtila

Zatím byla obviněná z jedné vraždy. Údajně se ale přiznala k více takovýmto zločinům, což vyšetřovatelé nyní prověřují. Soud ženu poslal na psychiatrické vyšetření.

Samsonovová je podezřelá, že 23. července ve svém bytě otrávila zatím neurčenou látkou svou 79letou známou. Její tělo pak pomocí pily a nože rozčtvrtila a jednotlivé části pak vyhodila na různých místech v nejbližším okolí.

Žena měla vraždit také před dvanácti lety. Ve svém bytě tehdy zabila po hádce 44letého podnájemníka, jehož mrtvolu poté rozřezala a vyhodila.

Zdroj z orgánů činných v trestním řízení Interfaxu sdělil, že Samsonovová se po zatčení přiznala k dalším zločinům. Mimo jiné řekla, že už v listopadu 2000 připravila o život jiného podnájemníka. Tělo rozřezala nožem ve vaně a jeho kusy pak zabalila do balíků a roznesla na různá místa ve čtvrti.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků