Hlavní obsah
Barbora Palovičová Foto: TV Markíza

Slovenská vicemiss selhala v roli mluvčí, ministerstvo odbor zrušilo

Po ostudě, kterou způsobila mluvčí slovenského ministerstva kultury Barbora Palovičová svým neprofesionálním vystupováním, zrušil resort celý tiskový odbor. Novináři musejí od pondělí komunikovat přímo s kanceláří ministryně Ľubice Laššákové.

Barbora Palovičová Foto: TV Markíza
Slovenská vicemiss selhala v roli mluvčí, ministerstvo odbor zrušilo

Agentura SITA si jako první všimla, že z webu ministerstva kultury zmizel kontakt na tiskový odbor. Resort vzápětí potvrdil, že v rámci organizační změny byly přesunuty kompetence tiskové odboru přímo pod kancelář ministryně.

Podle deníku Nový čas jde o reakci na profesionální selhání mluvčí. Palovičová nedokázala minulý měsíc odpovědět televizi Markíza na otázku, zda ministerstvo může dát pokutu politické straně. Televize přitom upozornila, že otázku zaslala mluvčí den předem. Bývala první vicemiss Slovenska Palovičová ani opakovaně nedokázala na tuto otázku odpovědět.

TROŠKU ZO ZÁKULISIA... Rada by som uviedla, že my novinári, máme spravidla nulovú motiváciu nachytať hovorcu. Od...

Zveřejnil(a) Martina Töröková TV Markíza dne Neděle 14. července 2019

Redaktorka televize nakonec zašla přímo na sekretariát náměstka ministryně, kde jí na otázku bez problémů do pěti minut odpověděli.

Tisk připomněl, že Palovičová více než deset let tančila v populárním souboru Lúčnica a také se účastnila několika soutěží krásy. O titul Miss Universe 2007 zápolila s pozdější asistentkou bývalého premiéra Roberta Fica Márií Troškovou a s manželkou cyklisty Petera Sagana Katarínou.

Barbora Palovičová při Miss Česko-Slovensko 2010

Foto: iDNES.cz, Profimedia.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků