Hlavní obsah
Foto: , Novinky

Anglickou učitelku v mateřské škole obvinili ze zneužívání dětí

Učitelku mateřské školy, 39letou Vanessu Georgovou, která pracovala ve školce v Plymouthu, obvinili ve středu ze zneužívání dětí. Zadržena byla v pondělí, když policisté objevili na disku počítače jednoho pedofila v Manchesteru záběry ze soukromé školky Little Ted´s Day. O případu informuje list The Times.

Foto: , Novinky
Anglickou učitelku v mateřské škole obvinili ze zneužívání dětí

Georgová byla obviněna ze sedmi trestných činů. Jsou mezi nimi i dva případy sexuálního násilí penetrací a dva sexuálního násilí dotykem. Také byla obviněna i z pořizovaní a šíření dětské pornografie

Policie už prokázala, že záběry torz dětí bez hlav byly pořízeny mobilním telefonem nějakou učitelkou školky. Domnívají se, že jde o Georgovou.

Protože na záběrech chybí hlavy, není jasné, které děti byly zneužity. Ve školce jich bylo 64, a to ve věku od dvou do pěti let.

Při razii ve školce bylo zabaveno veškeré počítačové vybavení. Experti zkoumají i počítač v domě Georgové a materiály zabavené v jejím karavanu. Podle šéfa vyšetřovatelů z Plymouthu Russe Middletona policisté analyzují tisíce fotografií.

Policie neuvedla, jakou přesně pozici ve školce Georgová zastávala, ani zda měla záznam v trestním rejstříku. Vdaná Georgová má sama dvě děti v teenagerském věku, které byly svěřeny do ochranné péče.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků