Třiapadesátiletý muž a třiatřicetiletá žena, kteří byli nalezeni mrtví v posteli a drželi se za ruce, byli oba střeleni do srdce. Smrt nastala okamžitě.

Tajemná smrt v penzionu v Pasově: Policie našla tři lidi zastřelené kuší

Druhá žena byla nalezena na zemi. Šíp jí probodl hrdlo, uvedl Walter Feiler, mluvčí státního zastupitelství. Také ona zemřela velmi rychle. U žádné ze tří obětí nenašli patologové žádná obranná zranění či  poranění způsobená snahou zachránit si život.

V bytě ženy zabité kuší v pasovském penzionu našli další dvě mrtvoly

Vyšetřovatelé se proto domnívají, že smrt všech tří nemá na svědomí žádná další osoba. Forenzní laboratoř se nyní snaží přijít na to, zda jedna ze tří obětí zastřelila další dvě a potom obrátila kuši proti sobě, nebo se zastřelili vzájemně. V pokoji byly nalezeny tři kuše.

Snídani si nepřáli

Jako nejpravděpodobnější se vyšetřovatelům jeví varianta, že mladší žena zastřelila muže a ženu v posteli a potom kuši obrátila proti sobě, píše deník Bild s odkazem na zdroj blízký vyšetřování. Forenzní technici se tuto domněnku nyní snaží prokázat.

Šípy zabitá dvojice v Pasově se držela za ruce, další ženu našli v tratolišti krve

Trojice přicestovala do penzionu v pátek v bílém voze značky Renault. Všichni se ubytovali v jednom třílůžkovém pokoji. Mladší žena ho zaplatila na tři dny, snídaně si nepřáli. V sobotu kolem poledne našla pokojská všechny tři hosty mrtvé.